e107 Styles

Fórumok

angels

12 évvel ezelőtt
hello!

az angels nevű témádat használom az oldalamon, az egyetlen dolog ami zavar, hogy a hirváltoban a hirekben lévő formázott szöveget úgy jeleníti meg , hogy a formázási kód / html parancsok..stb is láthatóak .

-link-

remélem tudsz segíteni ebben
12 évvel ezelőtt
Elsőre nem tudok mit mondani, mert úgy írtam meg a kódot, hogy kezelje a shortcode-kat. sad
12 évvel ezelőtt
egyenlőre csak szimplán írom be a dolgokat happy

e107
Verzió 0.7.25 nálam ez a verzió fut, de igy bármi lehet a gond.
12 évvel ezelőtt
a BB tageket sajna nem kezeli, ezért HTML kódokkal kell formázni a híreket
11 évvel ezelőtt
Gentlemans I'm testing the theme Angel, and am encountering the following problem: For some reason the layout is not as it should. Sending the image attached for guidance.
1339680989 5575 FT1281 Angel
11 évvel ezelőtt
Please, write into the english forum. happy
11 évvel ezelőtt
Nekem is ugyan úgy szét esik ahogy ddoc-nak a képen.. Mi lehet a baja?? Hogy lehet megoldani ha a WYSIWYG szövegmezőket engedélyezem akkor is jó legyen?
11 évvel ezelőtt
2013. Feb 02. Sat, 23:12
Senki nem segít??? Nagyon fontos lenne mert már használnám a témát... Nekem csak a shortcode-lkat kell hogy kezelje... Semmi más bajom nincs

a shortcode szóra rákeresve az összes fájlban 2 helyen találtam ezzel kapcsolatosan kódot..

theme.php

// Image Version Example
$SEARCH_SHORTCODE = "
  <input class='search-box' type='text' name='q' size='20' value='".LAN_THEME_9."...' maxlength='50' [sanitised]onclick=[/sanitised]\"this.value=''\" />
	<input class='search-button' type='image' name='s' src='".THEME_ABS."images/a-search-btn.gif'  value='".LAN_THEME_9."' style='width: 32px; height: 38px; border: 0px; vertical-align: middle'  />
  ";

list_template.php

$list_shortcodes;
$sc_style['LIST_DATE']['pre'] = "";
$sc_style['LIST_DATE']['post'] = " ";

$sc_style['LIST_ICON']['pre'] = "";
$sc_style['LIST_ICON']['post'] = " ";

$sc_style['LIST_HEADING']['pre'] = "";
$sc_style['LIST_HEADING']['post'] = " ";

$sc_style['LIST_AUTHOR']['pre'] = LIST_MENU_2.": ";
11 évvel ezelőtt
2013. Feb 03. Sun, 08:39
Ne használj szerkesztőt, Egyenlőre sokszor hibázik és miatta kerülnek bele a felesleges html stb. kódok.
11 évvel ezelőtt
Szóval várjam meg amíg a WYSIWYG szerkesztőnek nem jön ki egy új frissítése??
Moderátorok: fizi