e107 Styles

Fórumok

Grean leaf

16 évvel ezelőtt
A green leaf géppel van egy kis problémám. Firefoxban, ha van almenü, az távolabb jelenik meg, és nem lehet rákattintani, mert ha arra viszem az egeret, eltűnik. (IE 6-ban pedig szét is megy egy kicsit, de az engem nem érdekel) Mitől teszi ezt?

Itt a link ZTDK
16 évvel ezelőtt
Ha megnézed a képet, ez az oldaladról egy képernyőkép. Rendesen megjelenik az allink.
16 évvel ezelőtt
2008. Mar 01. Sat, 12:11
Akkor nálam lehet valami baj?! Esetleg nem tudod mi lehetne ami ezt okozza? mert az otthoni és a kolis gépen is rosszul jelenik meg, nem tudom mi lehet az összefüggés...
16 évvel ezelőtt
Nálam is tökéletesen megjelenik, csak egy gond van vele.
Amikor ráakarok menni az allinkre, akkor hirtelen eltűnik és nemlehet rákattintani.
16 évvel ezelőtt
Na ez az, nekem is. Meg messze van, így le is kell menni a menüről. sad
16 évvel ezelőtt
Szia fizi! A múltkor írtad van valami ötleted. Mi lenne az? Nagyon jó lenne! winky Előre is köszi!
14 évvel ezelőtt
2009. Dec 12. Sat, 20:55
Szia fizi! Nagyon hasznos és jó az oldalad.
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Szeretnék erre a témára vízszintes menüt a header alá csak nem tudom hogyan kell módosítani a css-t. Próbáltam más theme alapján, de nem sikerült.
A 3 oszlopos felépítést stb. szeretném megtartani csak a menü helyett szeretnék vízszintes elrendezést közép-felülre a header alá közvetlenül.
Valamint szeretném jelezni, hogy az almenü tényleg hibásan jelenik meg. Ha az almenü alá teszek be még valamit, akkor távolabb jelenik meg a menütől és nem lehet ráklikkelni. (pl.: leírások-hasznos-tippek, ekkor a tippek már távolabb jelenik meg és nem lehet ráklikkelni)
Szeretném kérni segítségedet a téma módosításához, válaszodat előre is köszönöm!
Moderátorok: fizi