e107 Styles

Fórumok

Zinmag-Redux Hírportál theme

15 évvel ezelőtt
Ide várom a hozzászólásokat, ötleteket, kritikát (építőú jellegűt), hibákat.
15 évvel ezelőtt
Nálam a hírke hozzászólásánal megjelenő "nonew_comments.png" ikon kép brutál kinagyítva jelenik meg.
A Youtube galéria viszont a főoldalon nem jelenik meg nálam.
15 évvel ezelőtt
Jó lenne látni az oldaladat, ...link?
15 évvel ezelőtt
2009. Mar 01. Sun, 20:19


Jó lenne látni az oldaladat, ...link?

fizi
Szia!

Bocs, kicsit eltűntem...
Az oldal ahol most jelenleg fent van:
-link-
Még hivatalosan nem működik, csak próbálgatom themeket és ez most nagyon tetszene.
Valami hírpoltál jellegű valamit akarok csinálni, az én szűkebb hazám bemutatásával foglalkozna.

Szóval tényleg szép munka.
Amit mondjuk személy szerint vékonyabbra vennék az fbox és a "Legfrissebb hír"-ek. A többi hírt is úgy állítanám be, hogy a címen kívül max. három sor látszódjon. De ezeke már csak én személyes perverzióim. :-)

Amit nem találtam benne, hogy az "Újdonságok" linkjeit hol lehet átírni magyar nyelvűre.

Várom a végleges verziót. Szerintem igen népszerű lesz.
15 évvel ezelőtt
Ja!
Meg még arra nem jöttem, rá, hogy a piris menüsorra hogy lehet linket rakni.
14 évvel ezelőtt
leszedtem jácottam a css el kicsit grin jol meg lehet csin a sajat site stilusához.teccik a hozzászólásfigyelö is.Pl joljön ha sok sjaát oldal van a sitodon.csak a hirekkel meg jatszani kell mivel a bövebb hirben a boxot nem huzz szet a kellö nagyságra.
14 évvel ezelőtt
Szia !

Nekem csak annyi lenne a problémám hogy nem jelenik meg a menük nél csak az 1, 2, 3, 4, menü.
Itt egy kép: -link-
14 évvel ezelőtt
Van egy legördülő választó menü a felületen felül, ott ki kell választanod az elrendezést, mert nem csak egy elrendezés van a theme-ben. Válaszd ki a news-t és akkor megjelenik a többi menüterület.
14 évvel ezelőtt
2010. Feb 03. Wed, 17:32
Köszönöm szépen a gyors választ .
Moderátorok: fizi