e107 Styles

Fórumok

Theme átalakitást szeretnék kérni.

14 évvel ezelőtt
Szia.
Bocs, hogy zavarlak de elakadtam egy e107 UTF-8 -as karakterkódolású theme átalakításában és arra gondoltam, hogy mint sokan másoknak nekem is segítségemre lehetsz, persze csak ha akarsz.
Szóval a theme itt (URL: -link- ) található, már biztosan volt vele dolgod.
A theme valójában ISO -8859-2 karakterkódolású, de én átkonvertáltam UTF-8-ra mert nekem így kell.
Az átalakítás a következőkből állna:
A bal felső sarokból az e107 Magyarország és e107 Themes felíratott el kellene tüntetni.
persze mondjuk a themes legaljára kis betűméretben oda lehet tenni ott nem zavar senkit.
A következő átalakítani való dolog a Grand Theft Auto San Andreas felirat, innen csak a Grand Theft Auto felirat kellene és a San Andreas részt pedig el kellene tüntetni.
Végezetül egy kérdés ez a theme teljes értékű azaz a reklámok, Bannerek, a legtöbb alkalmazás stb. fognak menni rajta ?

Előre is kösz mindent, ha elvállalod ha nem.

Ha végül nem vállalnád el az átalakítást akkor tudnál mondani egy személyt aki szívesen megteszi ezt a szívességet.

Email: [E-mail]
14 évvel ezelőtt
Helo DokDa.
A balfelső sarokból egyszerűen el lehet tüntetni a feliratot. Csak lépj az admin oldaladra és a beállításoknál nézd meg az első bejegyzést.
A sanandreas felirat meghát a fejlécbe vagy másképpen a header képbe van beleszerkesztve. Ezt bármely képszerkesztővel el lehet tüntetni ha elég ügyes vagy. A képet megtalálod a téma könyvtárán belül az images könyvtárban. Jó munkát. üdv.: ikszman
14 évvel ezelőtt
Bal felső sarok oldal neve és sitetag (Admin felület - beállítások), a fejrésznek utána nézek, meg van-e még a .psd file-je, ha igen elküldöm, ha nincs akkor nem lehet, mit csinálni.
14 évvel ezelőtt
Sziasztok.
Köszönöm a segitséget mindkettőtöknek.
14 évvel ezelőtt
Sziasztok.
Köszönöm az eddigi segítséget, de ezzel a themel akadt néhány problémám. Ezek a következők:
A theme alján lévő felirat az, hogy támogatja az IE, Firefox, Opera nevű böngészőket, na hát ez nagyon elcsúszott szóval azt szeretném kérdezni, hogy ezt, hogy lehet eltávolítani.
A másik pedig az, hogy nem írja ki a hosszú ő betűt hanem kérdőjelet tesz helyette, ezt ki lehet javítani?
Előre is kösz mindent.
14 évvel ezelőtt
Szia DokDa.
Amennyiben egyáltalán nincs szükséged a támogatott böngészők megjelenítésére az oldalad alján, akkor töröld a theme.php fájlból a 149-től a 154-es sorig tartó kódot. Illetve style.css fájlból a 117-től a 123-ig tartó sorokat. Ezzel megszabadulsz a nem kívánt résztől.
A hosszú ő betűvel nekem is van gondom é nem sikerült még megoldanom. Pedig kaptam már jó néhány tanácsot. Egyszerűen rövid ö-t használok. happy
De ha valaki ír egy tuti megoldást azt én is szívesen olvasnám. Üdv.: ikszman
14 évvel ezelőtt
Még egy kérdésem lenne,
hogy kell átálitania fájlok jogosultságát mert a jobb klikelős módszer nekem nem megy, talán azért mert XAMPP-ot használok.
Elöre is köszi.
14 évvel ezelőtt
Szia DokDa.
Szerintem nincs köze a XAMPP-nak a jobb klikkhez. Keresd meg az állítani kívánt fájlokat, mappákat akár tcommanderrel vagy filezillával és el kell érned jobbklikkel az attribútumokat. A 777 beállítás mindent engedélyez. Esetleg írj többet erről a gondodról vagy csinálj fotót róla és helyezd el a fórumban.
Üdv.: ikszman happy
14 évvel ezelőtt
Köszi a tippet és a segitséget.

És azt nem tudod, hogy hogy kell kijavitani az ő ű helyet ? -jelet iró hibát.

És nem tudsz véletlenül egy leirást arról, hogy hogy kell a kész XAMPP-on csinált weboldalamat, feltenni egy tárhelyre?

Kösz mindent.
Szia.
Moderátorok: fizi