e107 Styles

Fórumok

AION Elyos téma

12 évvel ezelőtt
Az itt található témát szeretném e107-en használni valaki tudna ebben nekem segíteni ?
12 évvel ezelőtt
2011. Apr 24. Sun, 21:38
Lehet megcsinálom, de időpontot nem tudok mondani mikorra. Nem egyszerű egy portolás. Azonban, ha elkészítem, akkor publikus lesz, tehát bárki letöltheti.
12 évvel ezelőtt
Előre is köszönöm, természetesen nem baj ha publikus .
12 évvel ezelőtt
Nagyon szépen köszönöm, hogy elkészítetted a témát. Nálam van vele egy kis gond, mégpedig az hogy a szövegek helyett pl ezt írja: LAN_THEME_4. Illetve hogy az NTX online-ban nem jelennek meg a bullet képek. Nem tudom mi lehet a gond
12 évvel ezelőtt
A nyelvi file-ben nagybetűsnek kell lennie (Hungarian.php)
12 évvel ezelőtt
2011. May 15. Sun, 12:58
Nagybetűs, úgy tettem fel ahogy te elkészítetted, nem változtattam semmit. Igaz annyit igen hogy csináltam egy elyos mappát és abba tettem fel.

Oh és ez volt a baj "aion_elyos_lernvid" kell legyen a mappa neve amibe feltöltöd. grin

Köszönöm még egyszer.
12 évvel ezelőtt
Még annyi hozzá, hogy az ntx online csak akkor jeleníti meg a bullet képet ha csinálsz a bullet.png mellé ugyanabból a képből egy bullet2.gif nevű képet. Így tökéletes.
12 évvel ezelőtt
Szia Fizi!

Van egy kis gond a témával, mégpedig az hogy a fórumba elhelyezett képet, alátolja az oldalsó menünek. A megoldás az lehet hogy a fórum részt, mint sok más témában önállóan kéne megjeleníteni a két oldalsó sáv nélkül. Sajnos én nem tudom ezt hogyan kell elérni. Ha tudsz segíteni nagyon megköszönöm.
12 évvel ezelőtt
A képeket megoldottam, viszont a youtube videókat nem tudom átméretezni.
12 évvel ezelőtt
2011. May 27. Fri, 13:20
A képekhez, ez alá (style.css file-ben):
.forumheader3{ background: transparent; font: 13px "Times New Roman",Times,Serif; color: #3f3f3f; padding: 5px 3px; border-bottom: 1px solid #e5e5e5; }

illeszd be ezt:

.forumheader3 img { max-width: 500px; }
A videónál, ha jól tudom meg lehet adni a szélességet és a magasságot.

Moderátorok: fizi