e107 Styles

Fórumok

Méhészet-es theme

16 évvel ezelőtt
Foglalkoztam vele, ha gondolod, elküldöm, az aktuális állást, megnézheted és ötleteket adhatsz, mit tegyek bele. Nekem nem sok ötletem van hozzá. Nem keveset foglalkoztam vele. A quake theme-t csak javítottam, nem én készítettem.
Amúgy mondtam, hogy nálam idő és kedv kérdése a theme készítés és mivel nem pénzért csinálom, így nem hajt semmi.
Azért előbb-utóbb próbálok segíteni másoknak.
16 évvel ezelőtt


Foglalkoztam vele, ha gondolod, elküldöm, az aktuális állást, megnézheted és ötleteket adhatsz, mit tegyek bele. Nekem nem sok ötletem van hozzá. Nem keveset foglalkoztam vele. A quake theme-t csak javítottam, nem én készítettem.
Amúgy mondtam, hogy nálam idő és kedv kérdése a theme készítés és mivel nem pénzért csinálom, így nem hajt semmi.
Azért előbb-utóbb próbálok segíteni másoknak.

fizi

Okés rendben, köszönöm még1x, és én sem azt mondtam hogy már most kell, de az a majdnem fél év mégis csak hosszú idő, de azt legalább betartottad hogy másnak sem csináltál happy
Ha a theme működő képes akkor nyugodtan elküldheted és meg is köszönném, mert akkor beiktatnám és akkor lesz az oldalnak normális oldala-kinézete is grin
A profilomban levő e-mailre küldheted.
Ha lesz olyan ami nem annyira jön be, azt majd kijavítom ha tudom, és akkor nemkell ezzel már foglalkoznod, deha mégsem tudom itt szólok happy
Köszi
16 évvel ezelőtt
Innen letöltheted a méhészeti theme-t. Ha tetszik, ha nem szólj, kisebb alakításokat még megteszek. Izlések és pofonok. Nekem tetszik. happy
Link: -link-
16 évvel ezelőtt
Szia Fizi.

Először is köszi szépen, és nagyon pöpecre sikeredett, nagyon tetszik. Faternak még nemtudtam megmutatni mert nyaralnak de holnap jönnek haza, és megnézi, de tuti tetszeni fog neki.

1 kis hibát véltem felfedezni, azt, hogyha megnézed te is a -link- -t akkor a menüpontnak a felső része kicsit kicsúszik. Nem lehetne-e azt lejjebb vinni kicsit?, és akkor pont középen lesz abban a csíkban amit rajzoltál oda.

Más: fent a keresésben az é betű nekem egy ? (kérdőjel), esetleg azon lehetne módosítani?, meg megnéztem IE-ben is, és ott viszont bal oldalt a menü címeinek a háttere nem jelenik meg csak fehér.

Szerintem vedd szemügyre te is és látni fogod.

Üdv.: Tomikaa
16 évvel ezelőtt
2007. Jul 26. Thu, 20:59
Kódold át UTF-8-ba, mert én ISO-ban csimáltam, akkor jók lesznek az ékezetek.
Én a menüt egysorosra terveztem, ezért megy az árnyalt rész fölé. Játszani kell a style.css file-ben a következő kóddal:

#header ul {
width: 980px;
margin-top: 200px;
display:block;
text-align: center; }

itt a következőnél növeld az értéket:

margin-top: 200px;

Változtasd meg és nézd meg, szerintem a 210px vagy a 220px jó fog lenni.

A theme-t leteszteltem IE 7 és Firefox és Opera alatt és tökéletesen megjelenik minden, nem tudom, mi lehet a probléma, megnéztem az oldaladat is, minden megjelenik. sad
16 évvel ezelőtt
2007. Jul 27. Fri, 16:45
A menüsort sikerült megoldanom, és a 118px volt a tökéletes, úgy van pont középen happy
A kódolással még bajban vagyok mert nemtudom mi annak a proginak a neve amivel előtte csináltam mielőtt újraraktam volna az xp-t happy

Nem tudom mi lehet a baj akkor nálam, ha nálad minden jó, de nekem így jelenik meg IE alatt:
-link-

Lehet nálam van a bibi nemtudom sad

Mégegyszer köszönöm a theme-t és ahogy írtad mi is reméljük hogy gazdagok leszünk grin
16 évvel ezelőtt
2007. Jul 27. Fri, 17:42
Azt nem írtad - mostmár látom - hogy IE 6-ot használsz.
Az IE 6 nem támogatja az átlátszó png képeket, csak az IE 7. Ez a probléma. Frissíteni kell a 7-es verzióra vagy csak így jelenik meg.

PSPad a neve, a föoldalról letölthető.
16 évvel ezelőtt
Igazad volt tényleg nem írtam mert foggalmam se volt róla hogy ez a hiba. Igazából nem is fogom frissíteni mert soha nem használom az IE-t, csak ha honlapokat csinálok, hogy ott is megjelenik-e jól, de mindig mozillára optimalizálom.
De legalább most már tudom ha valami rossz IE alatt az a böngésző hibája happy

Köszi szépen, a progit nem találtam meg a főoldalon (ezen a honlapon) de google a barátom happy és serc perc alatt sikerült is megoldani a kérdőjeles dolgot, köszi még1x, akkor most már minden király, már csak le kell fényképezni az üveget és kirakni a honlapra aztán jöhetnek a kuncsaftok grin

Remélem így már biztos nem zárják be az oldalt hála neked hogy ilyen szépre sikeredett a design.

Köszi még1x apu nevében is.

Üdv.: Tomikaa

Ui.: azért ezt is megértük winky
16 évvel ezelőtt
Mondtam, hogy nem vagyok egy gyors, ki kell várni, de örülök, hogy tetszik. happy
Egy kalappal! happy
Moderátorok: fizi