e107 Styles

Fórumok

Worms 2

16 évvel ezelőtt
Kéne egy második Worms-ös theme mert ennek
gagyi a grafikája és nekem hibás is.
Ne érsd félre Fizi nagyon király témáiad vannak de ez valahogy
összelett csapva.
Pedig ha valaki Te aztán
tudsz theme-t szerkeszteni.
16 évvel ezelőtt
Csak egy kis kioktatás és mindnféle harag nélkül. Nem személyre szabottan készítem a theme-ket. Ézért bárkinek szíve-joga, hogy nyugtázza magában, tetszik vagy nem tetszik neki a theme. Ha tetszik és tudja használni, akkor hajrá, ha nem, akkor nem tölti le.
De senkinek nem tűröm el, hogy legagyizza !!!
Ezeket a theme-ket szabadidőmben készítem, hogy segítsek azoknak, akik nem tudnak vagy nem akarnak ezzel foglalkozni.
A legtöbb felhasználó szépen kéri, hogy, ha időm engedi, akkor legyek szíves ...stb. Ez a kéne ... számomra nem elfogadható szó!
Ha nem tudod használni az oldaladhoz, akkor készíts magadnak megfelelő theme-t, ami a profilodnak megfelel.
Azon is el kellene gondolkodnod, hogy ha sokan letöltötték a theme-t és nincs visszajelzés hibáról, talán te rontottál el valamit (nagyobb kép, ami szétnyomja az oldalt...stb)
Szóval, a hangnem, amit megütöttl, nem felel meg az én erkölcsi normáimnak (és ekkor szépen fogalmaztam).
Ügy lezárva.
16 évvel ezelőtt
Oké!
Igazad van.
Roszvolt a megfogalmazás.
Tényleg nagyon jó theme-jeid vannak.
Egyébként ha szépen kérlek vetsz rá egy pillantást.
Könyi.:
Az oldalam
A menü alá lóg minden rész.
És mégegyszer bocs.
Tudom ez nem kifogás de úúúgy feltudnak húzni a tanárjaim.
Bárcsak kiválogathatnám a tanárjaim.
És tényleg bocs.
16 évvel ezelőtt
Ezt meg kell nézned fizi.
Az előbb válaszoltál kereken 100-adjára!
16 évvel ezelőtt
Megnéztem IE7-nél, FF-nél, opera-nál és minden a helyén van, nem lóg semmi a menü alá. Ha kell készíthetek róla képernyőképet. Lehet, nálad nem stimmel valami?
Nézz már utána, ill. más is leellenőrizhetné.
16 évvel ezelőtt
Köszi.
Megnézem.
Csak azt nem értem,hogy feltöltöttem a stílust máshol meg nemcsináltam semmit.Na mindegy.Megpróbálom leszedni,aztán újra installálom.
Ja és tényleg bocs.
16 évvel ezelőtt
Nállam is minden rendben van, IE7-nél és Mozilla Firefox-nál is.
Nagyon jó theme lett, gratula.
Moderátorok: fizi