e107 Styles

Fórumok

Wordpress sablonból e107 téma

15 évvel ezelőtt
Üdv!
Örömmel láttam, hogy értesz ehhez, ugyanis nagy rajongója vagyok az e107-nek, de sajnos nem találtam eddig nekem való theme-t. Viszont nemrég láttam egy wordpress-eset, és nagyon megtetszett. Ha lenne rá időd, kérlek csináld meg nekem e107-re, mert nagyon tetszik a theme.
Az emlegetett szmár itt van:
-link-

Igazság szerint úgy szeretném, hogy három oszlopos legyen szóval a hírek mindkét oldalán legyen egy-egy oszlop.
A linkeket a fejléc és a hírek közé gondoltam középre, nade igazán nem akarok pofátlan lenni, azt szerintem meg tudom csinálni én is.

Ha úgy gondolod meg tudod oldani, kérlek küldj egy e-mailt a [E-mail] címre vagy vegyél fel msn-re (a profilomban megtalálod a címem...)
14 évvel ezelőtt
Hello!

Segítségedet kérném én is happy Találtam egy (szerintem) szép wordpress témát, és ebből szeretnék e107et (főleg fórum miatt). Megtudnád oldani?

>>LINK<<

Még egy utolsó kérésem lenne. Ha lehet, maradjon az oldal szerkezete ilyennek (vagy legalábbis ilyesminek). Ha teljesíthető a kérésem, kérlek dobj meg egy e-maillel (profilban) vagy msnen is elérsz (ua. mint a mail)
Előre is köszi
Moderátorok: fizi