e107 Styles

Fórumok

Theme kérés

15 évvel ezelőtt
Hi.

CS téma, nem tom melyik verzió: -link-
15 évvel ezelőtt


Vagy ennek az oldalnak a témáját elkérném ha lehet az jobb lenne vagy a Call of Duty 4 1.2-es témát .... Hol találom vagy csinálsz nekem Fizi?

gabokakaka


Hi!

CoD4 téma: -link-
15 évvel ezelőtt
No akinek game téma kelle, ez az oldal kimondottam erre van.

Itt aztán lehet szemezgetni: -link-

Fizi meg legalább tud pihenni egy kicsit! happy
15 évvel ezelőtt
Helló nekem egy klánhoz kéne theme. Egy gördeszkás theme kéne ha tudtok ilyet vagy ha tud vki csinálni ilyen themet azt naon megköszönném. grin
15 évvel ezelőtt
Hello Fizi .
Tudnál nekem egy naon ütös L2 theme-t késziteni vagy keresni . Ha nem akko , egy naon jo deszkás (gördeszka) theme-t szeretnék
Elöre is köszönöm . !shy
15 évvel ezelőtt
Jó amatőr themek ezek, minek ilyenre időt fordítani egyáltalán???

Nézzetek szét a világban, joomla 1.5 leveri de nagyon ezt a szutyok motort....
15 évvel ezelőtt
Mivel egy "kicsit" megsértettél, ezért reagálnék, had álljon itt példaként, bár első felindulásom törölni akartalak egyből.
Kérdés: miért regisztráltál egyáltalán ide?
Ez a saját oldalam, ahol megpróbálok segíteni másoknak (több-kevesebb sikerrel). Az, hogy nem tetszenek a theme-k, az megint csak személyes jogod. De mit keresel, akkor itt? Miért írogatsz a fórumba.
Én ilyeneket tudok és szívesen csinálom, tehát ne Te döntsd már el, hogy mivel töltöm a saját szabadidőmet!!!
Másik...Ha nem tetszik az e107, akkor ne használd és használj mást. Nekem tetszik és még véletlenül sem tudnék hasonlót megcsinálni. Ha nem is tetszik, tessék tiszteletben tartani mások erőfeszítéseit! És itt a hangsúly a tiszteleten van!
Ha tudsz készíteni jobb rendszert, hajrá és értesíts, ha kész, szívesen kipróbálnám, de addig...
Igazából ezt tudom mondani neked szalonképesen, mert a gondolataimat nem írom le, azok nem ide valóak.
Törölni foglak, hiszen semmi keresnivalód itt, erre a rendszerrre neked nincs szükséged.
15 évvel ezelőtt
2008. Sep 10. Wed, 18:34
Ne foglalkozz az ilyenekkel fizi. Buta, irigy emberek mindenhol vannak.
15 évvel ezelőtt
Helló Fizi amit emlitettél WoW Ice Theme mikor lesz kész???
15 évvel ezelőtt
Valóban be kellene fejeznem, már. Csak hát az idő...
Moderátorok: fizi