e107 Styles

Fórumok

Theme kérés

15 évvel ezelőtt
Én csak a grassy theme-t szeretném UTF-8 kódolásban megkapni! happy
15 évvel ezelőtt
2009. Feb 02. Mon, 16:20
Hali mindenkinek

Nekem egy Volkswagen - es témára lenne szükségem.
A téma egy VW Club honlapjához kellene.
Előre is köszönjük
14 évvel ezelőtt
én egy filmes témát szeretnék.
14 évvel ezelőtt
Hello Fizi
Én egy zene oldalt szeretnék készíteni, és egy igazán ütős tecktonik témára lenne szükségem, nem sürgős, mert időm van:) előre is köszönöm, Hello
14 évvel ezelőtt
Hát nem tudom, ti hogyan vagytok vele, de egy hónap is kevés mindegyik theme elkészítéséhez és szerintem ha már Fizi van olyan rendes és megcsinálja, az a minimum, hogy egy "Köszesz Fizi haver!" -t elengedtek vagy küldtök neki egy képeslapot(e-maileset sztem), stb. (Én legszívesebben aranyba foglalnám...), hogy magával nem törődve, jóformán a Ti kéréseitekkel foglalkozik, feláldozva szabadidőt, energiát.
14 évvel ezelőtt
Hát igen, nehéz dolog ez, igyekszem, de nincs mindig időm foglalkozni ezekkel a dolgokkal. Általában, ha valamit többen kérnek vagy megragad az adott dolog, akkor elkészítem, de azt senki ne várja, hogy egyedi theme-ket fogok gyártani olyan témában, ami csak egy embernek szükséges. Ezt gondolom mindenki megérti. Ha valakinek egyedi theme kell, az írjon mail-t, de ezek már nem lesznek ingyenesek.
14 évvel ezelőtt
Ha van időd fizi akor légyszíves össze dobhatnál egy új Cataclysm wow-os theme-t kb ilyet KATT!!
14 évvel ezelőtt
Persze ha van időd hangulatod kedved hozzá ezt nem kértem végülis csak javasoltam!!Na jó lehet venni kérdésnek is!!
13 évvel ezelőtt
Sziasztok!
Én egy Cabal Online -s témát szeretnék kérni.Nem sürgős, én ráérek.Ha esetleg valaki tud egyet, írja le légyszi.És ha megcsinálja valaki, vagy te, Fizi, akkor előre is nagyon szépen köszönöm.
Üdv
13 évvel ezelőtt
Szia Fizi!
Ha időd,energiád engedi és van kedved tudnál csinálni egy Runes Of Magic témát?
Egy ilyesmire gondoltam:
Runesofmagic Demo
Ugyan innen lelehetne tölteni de regisztráció szükséges hozzá,emailt hiába írok a community-jük nem aktív regisztrációnál pedig bármilyen e-mail címet írok be azt írja hogy nem tűnik valós email-nek.Ugyan sürgősnek nem sürgős de én és sok "guild" társam nagyon örülnénk neki. happy
Itt van még pár minta ötletnek:
-link-
-link-
Valamint itt letudsz tölteni egy fansite kitet ami valószínűleg nagyban tudja segíteni a munkád:
-link-
Ha nem vagyok túl pofátlan tudnád úgy csinálni a bannert hogy a feliratot PSD-be és akkor áttudjam írni tetszőlegesre?
Elnézést ha sokat kérek és NAGYON hálás köszönet érte ha csak egy csepp energiád is beleölöd happy
Moderátorok: fizi