e107 Styles

Fórumok

Theme kérés

13 évvel ezelőtt
Sziasztok!

Szeretnék kérni egy másik fórum témában már bejegyzett Lineage2 (3.2) oldalt. Egy pici javítást kellene eszközölni. Menü problémám továbbra is fent áll. Térképek menü kukk ide : -link-

Segítségeteket előre is köszönöm.

Üdv: Bogyó
13 évvel ezelőtt
Hali Fizi !

Bár lehet tele a tudatod az ide tévedő kezdőkkel, de hátha..
Kéne nekem egy e107 theme a rokonomnak aki bútorokat készít (asztalos) Ha tudnál ajánlani valami szép sablont, ami passzol a témához, vagy könnyű a képeket lecserélni bennük megköszönném. Valami szép, nem túl kirívó dolog kéne, de azért nem az az alap hivatalos e107. esetleg valami kis minta vagy színelmosás oldalt végig lefelé, Jah és ha lehet nem kellene oldal tab. csak a fejléc kép(ek) alatt egy vizszintes menüsor és alatta egy egész oldalas tab lenne a legjobb...
Tudsz erre valami tippet?
Thx
Sly
13 évvel ezelőtt
Sajnos így nem tudok. Szét kellene nézni a theme készítők honlapjain, hátha valamelyik megfelelne. Ha nincs, akkor marad az egyedi theme készítés.
13 évvel ezelőtt
2010. Nov 12. Fri, 09:10
Hi megint én. Csak egy kérdés, inkább programozási... Van egy téma amin alul van egy gomb szerű díszítés. Én szeretném ha az a gomb egy oldal tetejére gomb lenne. A theme.php-ben a gomb képére ilyen hivatkozást találtam: " src='".THEME."images/bulletM.gif'>
" Ezt a bulletM.gif gombot kéne megcsinálni, hogy kattintásra oldal tetejére ugorjon. Ilyesmi kódot találtam erre a funkcióra hogy
<a href="#">Lap tetejere</a>
Ez a 2 dolog valahogy összeilleszthető? Remélem a kódok itt nem rontják el a fórumot...
13 évvel ezelőtt
Igen, összeilleszthető.
13 évvel ezelőtt
Szia. Szeretnék egy cabal e107 theme, de sehol nem találok ilyet. esetleg te nem tudsz egyet vagy esetleg nem tudnál összerakni egyet mert nagyon kéne. Szóval nagyon örülnék ha tudnál benne segíteni valahogy!
11 évvel ezelőtt
Szia Fizi!

A kérésem csupán egy "gamer" téma lenne,sliderrel.A Sportplus témát használom most,de már kicsit unom.Ha van időd és akaraterőd,akkor megköszönném ha elkészíted. happy
Moderátorok: fizi