e107 Styles

Fórumok

Extrémebb WOW téma kérése :P

15 évvel ezelőtt
Szia van egy oldalam wow szervert üzemelek pár haverommal lassan több mint fél éve sehol nem lelek szépkidolgozásu honlap témát a te álltalad készitet honlaptéma nagyon tetszett mikor elöször megláttam azomban csalodnom kellett hogy ezt én nem fogom tudni használni mivel a fent elhelyezkedö menürész nem elég egy szerver honlapjának menüpontjaihoz .Túl kevés a hely és több a menüpont és erre sehol sem találok megoldást a jelenlegi honlap is egy Lineage II.-ős témábol lett teljesen átszerkesztve menügombok fejléc keretek háttér de már ujitanék a te álltalad készitet 3 oszlopos nagyon szépen ki van dolgozva de sajna ez a fenti menü ez kersztbetesz és ahogy nézem az összes ilyen honlap felsömenüpontos még ha duplasorba lehetene egymás alá akkor még jo lene de sajna nem igy erre szeretnék egy kérést felteni hogy nem tudnál e csinálni egy bövebb menülétrehozzással rendelkezö World Of Warcraftos témát.Abban nincs kétségem , ogy ha meg is csinálod jól fog e kinézni mert az eddigi müveid is nagyon odavágnak.

Elöre is köszi:Joci
15 évvel ezelőtt
Majd megnézem, mit tehetek, az egyiket átalakítom oldalsó menűssé (valamikor).
15 évvel ezelőtt
Köszi szépen nem tudom ez gyakori kérés e de ez csak egy észrevétel volt, hogy a felsö soros menü nem éppen kihazsnálhato teljes egészéen mindenkinek de köszönöm szépen ha megoldod ezt a problémát happy

Amugy mondom mégegyszer nagyon odavág amiket csinálsz és kegyetlen jól is nézznek ki nekem nagyon bejönek ezért is merészkedtem írni hogy mi az egyetlen egy problémám .

köszönettel:Joci
15 évvel ezelőtt
Hello! Szeretnék kérni egy jó theme-t. http://thefrostmourne.eu Ilyesmi themet akarok. Majd lécci írj Fizi!
Moderátorok: fizi