e107 Styles

Fórumok

PSP -theme

17 évvel ezelőtt
Szia akkor segítenél nekem? Az oldalamon jelenleg az Astral théma van. -link- Nagyon megköszönném ha csinálnál
17 évvel ezelőtt
Írd le, mik lennének az igényeid, vagy van-e valahol, ami alapja lehet, aztán meglátjuk. Sok függ a szabadidőtől.
17 évvel ezelőtt
Kb olyan legyen mint az oldalamon . Szürke alap lenne a legjobb és azon valami jó szín. Jó lenne ha egy kicsit extreme lenne mint az oldalamon. 3 sávos lenne a jó mert a pluginek nem férnek ki. Aztán az uccsó : 2 hirdetőablak. EGyik fönt a másik pedig lent. Kb ennyi. És a lényeg hogy valahogy kapcsolódjon a PSP-hez. Ezer köszönet
17 évvel ezelőtt
Ha lesz időm, menézem, mit tehetek, csak ne türelmetlenkedj. Hiszen ezt szabaidőmben, hobbiként teszem. (azért, ha nagyon türelmetlen vagy, néha rákérdezhetsz) happy
17 évvel ezelőtt
Hali!
Hogyha ezt mind tényleg szabadidődben csinálod, akkor énis megkérnélek egy egyszerű méhészetes theme-t ha csinálnál nagyon örülné(n)k neki apuval.
Háttérként mindenképp ilyen legyen mint itt: ez a mi honlapunk .

A háttér adott már csak a többi kell, hát természetesen azok is mind világosak legyenek, ha valaki itt jár, úgy érezze magát mint egy méhészeti helyen, a külalak sokat számít én szerintem, ugyebár sötét semmiképp nem, mert az nem ide való...
Hogyan értesülhetek arról hogy hol jársz, mennyi kell még hogy megcsináld, türelmetlen nem vagyok...

Előre is köszönöm...
17 évvel ezelőtt
Először nekem csináld grin grin grin grin grin grin grin grin grin ....
17 évvel ezelőtt
Tomikaa: honnan szedted az echatet? a e107hungary.org-on nem találom
17 évvel ezelőtt
Hát valami 2 könnyebb kérdést tegyél fel grin már foggalmam sincs, de használd a google-t grin

Bocsi, de a 200 gigás winyon volt rajt ami 2 hete ment tönkre, a google-n meg énsem találom sad bocsi
17 évvel ezelőtt
Akkor, készítettem egy psp theme-t. Kiteszem az oldalra. Ha tetszik, használd. happy
Moderátorok: fizi