e107 Styles

Fórumok

Themes átalakitása

17 évvel ezelőtt
Üdv mindenkinek..!
Érdeklődni szeretnék hogy a nuke témákat hogyan lehet átalakitani
az e107 renszeréhez.
Lehetne-e kérni esetleg egy leirást ?

Köszönöm és bocs a zavarásért.
17 évvel ezelőtt
Figyelmesen és sokmindent át kell alakítani.
17 évvel ezelőtt
2007. Feb 28. Wed, 18:26
Sziasztok

Volna egy kis problémám. A CoD2-ős témába az eredeti képet le akarom cserélni. A style.css-be átírtam az elérési útvonalát és mégse rakja be a képet. Mi lehet az oka?

Javítás: Jól csináltam... csak fél nap kellett, hogy rájöjjön, hogy másik kép tartozik oda. Most megjelent surprise
Pedig sütiket töröltem, firisítettem és annak semmi eredménye nem volt.
17 évvel ezelőtt
Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem:
az alap "lamb" theme-t akarom úgy átalakítani, hogy 2oszlopos hír megjelenítés legyen, de az egyik oszlopban csak egy bizonyos kategória híreit jelenítse meg. Ez lehetséges? Tudna valaki segíteni?
17 évvel ezelőtt
2007. Apr 07. Sat, 16:24
Kedves Fizi!

Olyan kérésem lenne, hogy a neten megtetszett egy téma nefarious_right . Nagyon jó csak egy baj van vele hogy ha rákattintok a regisztrációra csak egy üres táblázatot mutat. Ha meg tudnád nézni mi lehet a baj akkor azt nagyon megköszönném.
Üdv
Fester
17 évvel ezelőtt
2007. Apr 13. Fri, 19:49
Szia Fizi! Segítségedet kérném, egy vízszintes menü kialakításában. van egy theme: THEME. Ezt a menüt úgy kéne megoldani, hogy lenyíló legyen. Remélem kivitelezhető a dolog. És nagyon hálás lennék érte.

Probléma megoldva!
16 évvel ezelőtt
hello én a call of duty 2 themet használom ami nagyon jó csak szeretném bővíteni a menü kategória lehetőségeit. azt szeretném hogy ne csak két oldalt lehessen menü hanem a hírek fölött is hogy lehet ezt?
16 évvel ezelőtt
Nagyon egyszerű. Tegyél a theme.php file-be a news rész elé és mőgé egy menüterületet
{MENU=X} - X a menuterület száma.
16 évvel ezelőtt
Hello Fizi!
Egy talán bonyolult kérdésem lenne.
Van a honlapon (-link-)
és ott ha belépsz akkor szeretném azt megcsinálni (ugye mert az a theme 4 menüterületes) hogy a 4. menüterület ne csússzon a 2 illetve 3 as alá:S
Nemtudom sikerült e jól kifejezni magam, mindenezek ellenére előre is köszi!
16 évvel ezelőtt
MEg azt is szeretném megtudni, mert van egy hiba a honlapnak nem lehet regisztrálni mert hiába írok be jó email címet nem fogadja el:S
Moderátorok: fizi