e107 Styles

Fórumok

Themes átalakitása

16 évvel ezelőtt
Kicsit túl buzgóvoltam végülis megoldottan különösebb tudás nélkül...beleolvastam a theme.php ba és mivel 2xer szerepel a a 4 es menü (egyszer jobb és egyszer pedig legalul) tehát a legalsót átneveztem 5 re és íyg minden klafa és jó!:P

De gondolom te sokkal jobbat is tudsz...

Most h megbeszéltük ezeket szeretnék mást kérdezni:
A felső menüd féle stílus érdekelni ezt hogy kellene megoldani?:S
Előre is köszi!
16 évvel ezelőtt
Hi all! A deepblue2-be szeretnék egy aktiválási területet betteni próbáltam a {MENU=3}-al de nem megy vagy én vook a láma valaki pls vagy ide írjon vagy elküldöm neki a theme.php-t msn-en és bele írná nekem valaki ? msn:[E-mail]
16 évvel ezelőtt
Szervusztok!
Szeretnék a leendő weboldalamhoz témát létrehozni. Mi alapján válasszak témát? Mik a fő szempontok? Mit mennyire tudok módosítani, és hogy? Erről doksit hól találok, hogy el tudjak indulni? Köszike! És bocs, hogy nagyon amatör vagyok.
16 évvel ezelőtt
Sziasztok!
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Egy oldalamhoz grafikailag átalakított sony psp témát használom, aminél alapba beépítve van a jobb oldali menűbe a keresés.
Erre nekem igazán nincs szükségem, de sehogyan sem tudom eltüntetni.
Ha valaki meg tudná mondani, hogyan, nagyon megköszönném.
16 évvel ezelőtt
Vedd ki a theme.php file-ből a
{SEARCH}
kódot a hozzá tartozó részekkel együtt.
16 évvel ezelőtt
Köszi!
Működik a dolog:)
15 évvel ezelőtt
kitud nekem segiteni 1 témát akkarok át alakitani 1 másmilyen témára csak jó lenne ha lenne valaki h. lehet modositani bár elkeztem de valahogy nem jutok 1 ről a 2 re na meg h. lehetet valahonnan honlap keretet találni ami jó 1 narniához
14 évvel ezelőtt


kitud nekem segiteni 1 témát akkarok át alakitani 1 másmilyen témára csak jó lenne ha lenne valaki h. lehet modositani bár elkeztem de valahogy nem jutok 1 ről a 2 re na meg h. lehetet valahonnan honlap keretet találni ami jó 1 narniához

Morpheus

ha választ szeretnél, akkor írd le normálisan, érthetően
14 évvel ezelőtt
Sziasztok.
Szeretnék segítséget kérni. jelenleg a Tiger Salamnder themet használom de ha jól sejtem nincs köze a problémámhoz. Szeretném a honlapomon a fórumot ugy használni,hogy teljes oldal méretben csak a fórum legyen. Nem tudom miért a fórum a két menüsor közé van benyomoritva középre. Probáltam más themekből puskázni de elvéreztem rajta.
A honlapom cime -link- a fórumot ha megnézé valaki látható középre van össze zsufolva.
Szóval mit hol és hogyan kéne beállítanom hogy a fórum teljes ablak méretü legyen és ne legyen jobb és bal oldalon a menüsor. Csak a főoldalról a logo és ha fórumban valaki a logora kattint visszadobja a kezdő oldalra.
Választ előre is köszönöm szépen.
14 évvel ezelőtt
A theme-ben a customheader; customfooter; custompages változókkal tudsz külön kinézetet adni a fórumnak. Hozzá kell igazítani a style.css file-t is.
Leírást találsz a főoldalon és a wiki-ben is.
Moderátorok: fizi