e107 Styles

Fórumok

Szétesik az oldal

14 évvel ezelőtt
2010. Feb 13. Sat, 14:31
Sziasztok!

A -link- oldalra feltettem az UTF Blix nevű témát, de mivel a szélesség pixelben volt megadva, az oldal szélén maradt egy nagy üres sáv. Átírogattam az értékeket százalékokra, így abban a felbontásban, amiben jelenleg nézem már nem is esik szét az oldal. De sajnos ha más kisebb felbontásban nézem, akkor már szétesik, és a jobb oldali rész lecsúszik a főrész alá.

Ezeket változtattam meg:

spring_flavour.css-ben:
/* container
--------------------------------------------------*/
#container {
  padding-top:0;
  border-top:30px solid white;
  background:white url(images/spring_flavour/container_bg.gif) 500px 0px repeat-y;
  width:auto;
}

#container.singlecol,
#commentspopup #container {background-image:none;}
A width-et auto-ra tettem.

a layout.css-ben:
/* container
--------------------------------------------------*/
#container {
  width:auto;
  margin:0 auto;
  padding:30px 30px 0 30px;
  text-align:left;
}

#commentspopup #container {
  width:455px;
  padding:0 15px;
}
A width-et auto-ra.

--------------------------------------------------*/
#content {
  float:left;
  width:65%;
  padding-top:32px;
}
A width-et 65%-ra.

--------------------------------------------------*/
#subcontent {
  float:right;
  width:20%;
  padding:15px 0 0 15px;
  font-size:0.9em;
  line-height:1.5em;
}
A width-et 20%-ra.

Hogy tudnám megoldani, hogy soha se essen szét az oldal, de ne csak középen egy csíkban jelenjen meg, hanem töltse ki az egész ablakot?

Minden értéket átírtam már, amiről úgy gondoltam, hogy ezt befolyásolja. Valaki át tudná nézni, hogy mi lehet a probléma? Mit kéne még átírni, vagy hol rontottam el?

  • http://narosworld.hu/08-14c/e107_themes/blix/
    • layout.css
    • spring_flavour.css
    • style.css
14 évvel ezelőtt
Megnéztem, sajnos sok hiba van benne, ráadásul a theme.php file-ben kettő style file van meghívva. Ezek helyenként ellent mondanak egymásnak. Az auto szélesség így nem jó, először adjál egy 100%-ot, majd abba tedd bele a többit.
14 évvel ezelőtt
Megpróbáltam, de továbbra is szétesik. A linkek ugyanazok, ott meg tudod nézni, az új értékeket. a spring_flavour.css-ben és a layout.css-ben kicseréltem az width értékeket 100-ra a container-nél.
Moderátorok: fizi