e107 Styles

Fórumok

SexyBookmarks

12 évvel ezelőtt
Szia kedves fizi. A híreknél te ezt használod:SexyBookmarks

Az lenne a kérdésem hogy én ezt hogyan tudom beépíteni az oldalamba? Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszodat. grin
12 évvel ezelőtt
A script-et beteszed a theme.php file-be, készítesz egy .sc file-t, meghívod a theme.phph-ben.
12 évvel ezelőtt
Küld már el nekem pm be azt a scriptet meg az sc tartalmát mert én véletlen joomláho töltöttem le.. :'(
12 évvel ezelőtt
Nem véletlenül töltötted le, mivel az e107-hez nincs ilyen. A script és a beépítési magyarázat megtalálható az interneten. Tessék egy kicsit megdolgozni érte!
(beilleszthetted volna a légyszíves szót is...)
12 évvel ezelőtt
Írtam, hogy tessék egy kicsit dolgozni érte!
Itt van 2 teljesen jó leírás:
-link-
-link-
Először próbálkozz, ha nem megy akkor elküldöm.
12 évvel ezelőtt
e107themes 2.5 verziónál eljutottam addig hogy a e107themes_v2.5 mappán belül a js mappába létrehoztam a sexy-bookmarks-public.js fájlt. a theme.php-ba Az alábbi 3 sor beillesztettem a function theme_head részhez így:

function theme_head() {
            echo "<script type='text/javascript' src='".THEME_ABS."js/glider.js' charset='".CHARSET."'></script>
                  <script type='text/javascript' src='".THEME_ABS."js/dddropdownpanel.js' charset='".CHARSET."'></script>
                  <script type='text/javascript'>
				  <script type="text/javascript" src="path/to/directory/js/jquery.js"> </ script>
                  <script type="text/javascript" src="path/to/directory/js/sexy-bookmarks-public.js"> </ script>
                  <link rel="stylesheet" type="text/css" href="path/to/directory/css/style.css" media="screen" />
                    function bookmarksite(title,url){
                    if (window.sidebar) // firefox
	                  window.sidebar.addPanel(title, url, '');
              else  if(window.opera && window.print){ // opera
	                  var elem = document.createElement('a');
	                  elem.setAttribute('href',url);
	                  elem.setAttribute('title',title);
	                  elem.setAttribute('rel','sidebar');
	                  elem.click();} 
              else  if(document.all)// ie
	                  window.external.AddFavorite(url, title);}
                  </script>
                 ";
			     return "<link rel='stylesheet' href='".THEME."nav_menu.css'/>\n";                  
		}

De a hírek alá a világért nem megy mert hibát ír ki.
12 évvel ezelőtt
A renszer honnan szopja ki, hogy mi az oldalad címe? happy
path/to/directory
Ha megnézed, akkor a meglévő js file behívásoknál is meg van adva:
".THEME_ABS."
Ugyanúgy írd be a js file elérését. Tehát:
function theme_head() {
            echo "<script type='text/javascript' src='".THEME_ABS."js/glider.js' charset='".CHARSET."'></script>
                  <script type='text/javascript' src='".THEME_ABS."js/dddropdownpanel.js' charset='".CHARSET."'></script>
				          <script type='text/javascript' src='".THEME_ABS."js/jquery.js'></script>
                  <script type='text/javascript' src='".THEME_ABS."js/sexy-bookmarks-public.js'></script>
                 ";                
		}
A többi stílus részt nem értem. Honnan vetted ezt? De azt javaslom tanulmányozd az e107 theme szerkesztést, mert különben csak bosszúságot fog okozni.
Moderátorok: fizi