e107 Styles

Fórumok

Header help !!

16 évvel ezelőtt
Sziasztok !

Nekem egy olyan problémám lenne, hogy a header 3 db -ban van így nem birom rendesen szerkeszteni és mindig szétcsúszik amikor átszerkesztem (tudom én vok a béna de nem m1 :S ) Nem lehetne megcsinálni hogy egybe legyen a header (a thembe benne van a psd-je is ami egybe van) ne 3 db -ba ???

Theme neve: MultiClan
Theme letölthető: -link-
Erre az oldalra szeretném: -link-

Előre is köszönöm a segítséget remélem tud rá valaki valami megoldást theme.php -ban is próbáltam átírni de nem igazán tudtam mit kell !! sad
16 évvel ezelőtt
Hello!

Nekm is aheaderrel lenne egy kis gondom!
A soccer themet használom , de header képét kicseréltem mésra. Magassága is más, amit a style.css ben is megváltoztattam.
A gond az hogy firefox ban nem az egész kép látszik csak a felső része, mig exploreben meg a rendesen , az egész kép látszik.
Evvel lehet csinálni valamit, vagy ez a firefox "hibája" ?

-link- az oldla cime.

Amugy pl az extra.hu n meg rendesen megjeleniti. Ezekszerint a tárhelyszolgáltatónál van a hiba?
16 évvel ezelőtt
Jani+: előszöris, ezt írja ki az oldalad: Log könyvtár nem írható - állítsd be a jogosultságot (CHMOD) e107_plugins/log/logs 777-re
Tehát változtasd meg az artributumát!
Nálam rendesen jelenik meg minden böngészőben.
Nálad lehet valami hiba.

16 évvel ezelőtt
hello!
ok megváltoztattam !
szerintem is a gépemmel volt valami, mert most már rendesen látszik!
szerintem cookikkal vaolt a gond
15 évvel ezelőtt
Üdvözlet!
Fizi mester, kicsit átdolgoztam/átdolgoztuk a Lineage themet, azzal semmi gond.

A problémám a következő lenne.
Tudom sokszor felvetett kérdés, de flash megoldásokról lenne szó.
Szeretnénk mozgó csodáinkat swf kiterjesztésben megjeleníteni, legfőképp a header-t és a footert.
A footer-re már eszközöltem egy ideiglenes megoldást, gif-re konvertáltam, de ez ugye minőségveszteséget okoz, ill a betöltés sem elsőrangú.

-link-

Köszönöm válaszod
15 évvel ezelőtt
A főoldalon van egy leírás a flash beillesztéséről: -link-
Moderátorok: fizi