e107 Styles

Fórumok

Szétcsúszik a theme

17 évvel ezelőtt
Hy Fizi!

Nem rég hozzákezdtem egy saját theme-t csinálni.Nagyon jól haladok, de van egy kis problemám.A theme nagyon szétcsúszik egyik menu itt van a másik amott, szóval teljes káosz van.Főleg ahol a tartalmat jeleníti meg( Letöltések, Tagok stb...) az a rész teljesen kitőlti a lapot...
Kérlek nézd meg a honlapom és vhogy segíts léci!!!
A honlapomat itt találod!

Előre is köszönöm!
17 évvel ezelőtt
Sikerült megoldanod vagy még fennáll a hiba?
17 évvel ezelőtt
Még nem tudtam megoldani, de rájöttem hogy mia hiba vhogy nem jó a tablestyle() rész sztem, letudnád írni hogy oda mit is kell írni:D:D, mert naon nem akarok rájönni.
Előre is köszi!

SaoliN
17 évvel ezelőtt
Hy !
Nah mind1 feladom, inkább nézek egy tetszetős themet és azt átalakítom.
17 évvel ezelőtt
Nem kell feladni. Nézd meg a tablestyle részt. Próbálj adni neki 100% szélességet, mit csinál. Nem biztos, hogy az a hiba, lehet máshol is el van írva a szélesség. Vedd figyelembe, hogy a szélesség értékét mindig az összeg adja meg (szövegmező +padding+margin+border).
17 évvel ezelőtt
Köszönöm!
Majd valahogy összehozom, de nem is a tablestyle()-al van gond, hanem ahol a tartalmi részek (news.php,download.php stb... ) jelennek meg az valahogy elcsúszik.
17 évvel ezelőtt
Hy Fizi!

Nagyon jól haladok!Már csak igazítani kellene a táblákon(tablestyle), de azt majd megoldom.
Nézd meg léci: -link-
Nagyon köszi a segítséget!
17 évvel ezelőtt
2007. Aug 16. Thu, 22:07
hy re!:D Nem tudod miért van az hogy a SETSTYLE=rightside az alkalmazza a rightside-nál és a leftsidenál, pedig a leftsidenál ez van SETSTYLE=default? ez lenne a rossz?--->
function tablestyle($caption, $text, $mode){
        global $style;
        
              if($style == "rightside"){
              echo "
              <div class='spacer'>                
                     <div class='rightmenuheader'>$caption</div>                 
                     <div class='rightmenucontent'>$text</div>                  
              </div>";
        }else{
              echo "
              <div class='spacer'> 
                     <div class='othermenuheader'>$caption</div>             
                     <div class='othermenucontent'>$text</div>    
              </div>";

        }
}
Előre is köszi!
17 évvel ezelőtt
hy!

léci segíts ebben, mert vmi nem jó!
17 évvel ezelőtt
Küld át mail-ban a theme-t, majd rálesek.
Moderátorok: fizi