e107 Styles

Fórumok

Feltöltés

16 évvel ezelőtt
hogyan letet meg csinálni a feltöltést az admin/upload.php -ben kell átini a
upload_max_filesize = , post_max_size =

????
16 évvel ezelőtt
Mit szeretnél csinálni a feltöltéssel? Nem működik vagy át akarod szerkeszteni? Írj konkrétumot, hogy mit szeretnél?!
15 évvel ezelőtt
Hello

Nekem olyan problémám lenne hogy felszeretnék tölteni egy témát de adminba azt az üzenetet kapom hogy nem tűnik zip file nak és nem tudom mitévő legyek.Kérlek segítsetek.
15 évvel ezelőtt
Erre a szokásos gondra egyszerű a megoldás.
Ftp kapcsolaton keresztül töltsd fel (pl total commander) .
15 évvel ezelőtt
Tehát tömörítsem ki és az adott mappát töltsem fel és elvileg meg fog jelenni a témák között?
15 évvel ezelőtt
Van még egy gondom is az az hogy atw-re szeretném felrakni az e107 et és jól be is írok mindent mégis ezt kapom:
------------------------------------------------------------------------
Szakasz 3 - MySQL Kapcsolat Ellenörzése


e107 nem tud kapcsolódni a MySQL szerverhez a rendelkezésre álló adatokkal. Lépj az előző oldalra és ellenőrizd le az adatokat.

MySQL Jelentett hiba:
Can't connect to local MySQL server through socket '/var/run/mysqld/mysqld.sock' (2)
------------------------------------------------------------------------

Ezzel sajnos nem tudok mit kezdeni szóval akkor ez esetben is segítséget kérnék.
15 évvel ezelőtt
rosszul tölötd ki nekem is ez volt, én is atw-n vok:)
15 évvel ezelőtt
atw helyett ajánlom az extra tárhelyét, kivállóan fut rajta az e107, ha olyan tartalom van ami köhököhmköhöm.... akkor ne extra mert az töröl, p8 vagy netipar az ajánlatom, ezek magyar tárak, vagy az angol 000webhost oldalt, legutóbbi a legjobb, elég sok lehetőség+cpanel+5mysql adatbázis+5aldomin(nem szükséges elsődleges domainodnak lennie...)
egyszerü a reg, nem kell megijedni.
Moderátorok: fizi