e107 Styles

Fórumok

segíts fizi!

14 évvel ezelőtt
Egy oldal elérhetőséget mindig tegyetek hozzá. Úgy sokkal könnyebb.
14 évvel ezelőtt
Szia Fizi!
Azt szeretném kérdezni, hogy mien programot tudnál ajánlani amiivel rátudom írni egy képre amit szeretnék.Előre is kösznöm a segítségedet.További Jó munkát
14 évvel ezelőtt
Bármilyen fotomanipulátor vagy képszerkesztő programot használhatsz.
14 évvel ezelőtt
Bocsi az off-ért, de muszály: Teljes mértékben igazad van Fizi (az aláírásra gondoltam) tongue
14 évvel ezelőtt
Nekem az volna a kérdésem, hogy a foxy themeben, hogy tudom beállítani azt, hogy a főmenü gomboknál a "mainmenu_bg.jpg"-n ne nyúljon túl felül és alul a "mainmenuover.gif"? Előre is kösz a segítséget!
14 évvel ezelőtt
sziasztok.
szeretnék segítséget kérni abban hogy e107es honlapom van. Az Admin felületem eltünt, mikor bemennék Admin felületre csak egy fehér oldal jelenik meg csak ezzel a jelekkel : ďťż
Kérlek segítsetek, de nem vagyok valami honlap guru a segítséget lépésről lépésre kérem ha lehetséges. mit kell tennem hogy működjön? Nagyon köszönöm előre is a segítséget. További szép napot. sziasztok
14 évvel ezelőtt
Helló
A saját honlapomhoz szeretném használni a Coolblack témát, de egy szürke árnyalatú háteret szeretnék, nem fehéret, de sajnos nem tudom hogyan tudnám megcsinálni.
Ha tudnál ebben segiteni, azt nagyon megköszönném...
14 évvel ezelőtt


Nekem az volna a kérdésem, hogy a foxy themeben, hogy tudom beállítani azt, hogy a főmenü gomboknál a "mainmenu_bg.jpg"-n ne nyúljon túl felül és alul a "mainmenuover.gif"? Előre is kösz a segítséget!

Multitask
Anno, direkt így csináltam, de a style.css file-ben beállíthatod.
14 évvel ezelőtt


sziasztok.
szeretnék segítséget kérni abban hogy e107es honlapom van. Az Admin felületem eltünt, mikor bemennék Admin felületre csak egy fehér oldal jelenik meg csak ezzel a jelekkel : ďťż
Kérlek segítsetek, de nem vagyok valami honlap guru a segítséget lépésről lépésre kérem ha lehetséges. mit kell tennem hogy működjön? Nagyon köszönöm előre is a segítséget. További szép napot. sziasztok

kmanta
Próbáld meg egyenként törölni a plugin mappából a plugin-okat, melyek szerepelnek az oldalon, mindegyik után nézd meg. Valószínű valamelyik okozza a problémát (többeknek okozott problémát pl.: az ntx_online_menu).
14 évvel ezelőtt


Helló
A saját honlapomhoz szeretném használni a Coolblack témát, de egy szürke árnyalatú háteret szeretnék, nem fehéret, de sajnos nem tudom hogyan tudnám megcsinálni.
Ha tudnál ebben segiteni, azt nagyon megköszönném...

pocoklaci
A style.css file-ben tudod módosítani.
/* Page */
#page { width: 960px; margin: 0 auto; padding: 20px 5px; background: #FFFFFF; }
de nem ajánlom, mert a képek .jpg képek, amin fehér háttér van, tehát, ha módosítani akarod, akkor a képeket is át kell szerkesztened.
Moderátorok: fizi