e107 Styles

Fórumok

segíts fizi!

12 évvel ezelőtt
Szia Fizi, kérdésem lenne: A green_blog theme-nek a kezdőoldaláról, hogy a viharba tudom kivenni a jobb felső résznél lévő keresőt? (Még low vagyok)
12 évvel ezelőtt
A theme.php file-ből vedd ki ezt a részt:
<div id='templatemo_search_section'>
      {SEARCH}           
    </div>
12 évvel ezelőtt
2012. Feb 27. Mon, 02:51
Köszönöm működik, csak a bal felső sarokba megjelenik ez: ďťż
Mitől van?


[quote]
A theme.php file-ből vedd ki ezt a részt:
<div id='templatemo_search_section'>
      {SEARCH}           
    </div>

[/quote1330307237]
12 évvel ezelőtt
Esetleg azt is megtudom valahogy oldani, hogy a hírek & a menü, rögtön a felső vízszintes menüsor alatt kezdődjön?
12 évvel ezelőtt
Töröld a theme.php file-ből a header részt, így fentebb megy az egész.
12 évvel ezelőtt
2012. Mar 22. Thu, 14:47
Köszönöm szépen, még egy kérdésem lenne, amire sehol nem találtam meg a választ: Profilnál, legalsó sorba olyan van, hogy előző tag, következő tag, azt hogy tudom inaktívvá tenni, hogy senki se lássa?
Még olyan kérdés, hogy a Blue Sky theme-nál ha például regisztrálni akarnak vagy valamelyik mezőbe írni akkor nagyon nehezen megtalálható az adott mező, mivel nincs neki kerete, azt megtudom adni valahol hogy az összes keret legyen látható, vagy van rá valami megoldás?
Előre is köszönöm!
Üdv: Szilo
12 évvel ezelőtt
Első kérdésenre a válasz, hogy csak kód módosításával.
Második kérdésedre a válasz a style.css file-ben a tbox-nál kell betenni egy border-t.
12 évvel ezelőtt
Azt eltudnád magyarázni szájbarágósan, hogy hova mit kell írni? Mert így ez nekem most kínai volt sad


Első kérdésenre a válasz, hogy csak kód módosításával.
Második kérdésedre a válasz a style.css file-ben a tbox-nál kell betenni egy border-t.

fizi
Moderátorok: fizi