e107 Styles

Fórumok

Download.php módosítása

14 évvel ezelőtt
Hali!
Szeretném módosítani a download.php az oldalamon, esetleg, ha valaki tudna egy olyan részletes leírást mutatni mint amienek a theme segédletben vannak, nagyon megköszönném, az angolból jó vagyok, szóval nem baj ha angol.
Üdv. jaki
13 évvel ezelőtt
Háát ha értessz angolul akkor kijössz belőle...Am sztem inkább csinálj egy új oldalt(mármint az admin menüben) és azt használni letöltések menüpontnak, pl felraksz a szerverre egy zenét, és azt egy jól megtervezett kép, amelyre ha rákattintanak letölthetik, mellé vagy alá egy kis info, fájl mérete,hossza,előadók stb... jól megdesignelve tökéletes lehet!
13 évvel ezelőtt
Hali sziasztok
Segítséget szeretnék kérni
Újra kellett telepítenem a honlapomat, minden majdnem sikerült egy fontos dolgot kivéve a letöltések oldalon valami nem stimmel.
A honlapon látszanak a kategóriák le is lehet tölteni a filokat, de az admin oldalon a letöltések alatt nem látok semmit.
Nem tudok új kategóriát új fileokat felhelyezni.Valami ötletet várok mit szúrhattam el.
Az sql ben már ürítettem az összes letöltéssel kapcsolatos sort is az se segített rosszabb lett.

923c2
13 évvel ezelőtt
Nézd meg a nyelvi file-ket, főleg, hogy nem írta-e át feltöltéskor kisbetűsre.
Moderátorok: fizi