e107 Styles

Fórumok

LAN THEME Felirat

14 évvel ezelőtt
A weboldalamon sok helyen pl az időnél meg a "Hozzászólás kikapcsolva" feliratok helyett az van hogy "LAN THEME" Ez miért lehet? ha tudjátok vagy tudtok javított fájlt adni szivesen elfogadom..
14 évvel ezelőtt
Ez kevés! Sokszor leírtam már, hogy adjatok valami támpontot. Ez olyan, mintha a betegséget megállapítaná az orvos, úgy hogy nem látja a beteget. Szóval...milyen theme-t használsz? Megnézted a nyelvi file-ket? Nem alakította át az FTP progi kisbetűssé. Az általad használt theme tartalmaz-e nyelvi file-ket. Kétnyelvű-e az oldalad? Tartalmaz-e a nyelvi mappa Hungarian és English nyelvi file-ket, mert mind a kettő kell.
14 évvel ezelőtt
2009. Jun 01. Mon, 20:22
1 nyelvű az oldalam
Megnéztem a nyelvi fájlokat
sony_psp theme innen töltöttem le
és azóta rossz azthiszem mióta felraktam a szintén te általad készített UTF_datum_magyarul_0.7 csomagot...
14 évvel ezelőtt
Bejelölted az admin felületen az alapértelmezett nyelvnek a magyart?
14 évvel ezelőtt
Köszi szépen már megvan mi volt a gond..
Átneveződött a téma mappának a neve és a phpban a régi mappa név volt beírva tehát ott kereste a language phpkat..
Erre két megoldás van annak akinek még előfordul:
1. Visszaállítjuk az eredetire a theme mappájának a nevét.
2.
a theme.phpban átírjuk a theme mappáját hogy hol keresse a nyelvi fájlt:
// [multilanguage]
include_lan(e_THEME."(ide a theme mappa neve/languages/".e_LANGUAGE.".php");
14 évvel ezelőtt
Hát ezt vehetem szívatásnak is, átírod a kódokat és neveket, azt mondod, hogy a letöltött theme-t használod, aztán várod a segítséget, majd elárulod, hogy módosítottad a mappa nevét. Ejnye-ejnye...na ez szívatás. happy sad
Moderátorok: fizi