e107 Styles

Fórumok

Méhészet-es theme

17 évvel ezelőtt
Hali!
Hogyha ezt mind tényleg szabadidődben csinálod, akkor énis megkérnélek egy egyszerű méhészetes theme-t ha csinálnál nagyon örülné(n)k neki apuval.
Háttérként mindenképp ilyen legyen mint itt: ez a mi honlapunk .

A háttér adott már csak a többi kell, hát természetesen azok is mind világosak legyenek, ha valaki itt jár, úgy érezze magát mint egy méhészeti helyen, a külalak sokat számít én szerintem, ugyebár sötét semmiképp nem, mert az nem ide való...
És ha lehetne 2 oszlopos legyen, az főmenük bal oldalt, meg alatta 1 online meg talán egy névnapos szülinapos. Köszönöm.

Hogyan értesülhetek arról hogy hol jársz, mennyi kell még hogy megcsináld, türelmetlen nem vagyok...

Előre is köszönöm...
17 évvel ezelőtt
Majd ráállok és szólok. Azért néha kérdezz rá.
17 évvel ezelőtt
Szia Fizi!

Ahogy kérted rákérdezek, azóta 1 hét telt el, sikerült valamit összehozni a méhészetes theme kapcsán?

Előre is köszönöm.
17 évvel ezelőtt
Gyűjtöm az anyagot hozzá. happy
17 évvel ezelőtt
Ja jó rendben, ha kell hozzá valami, hátha nekem van. Amúgy a theme logójaként majd azt a flash-t akarom berakni ami azon az oldalon van amit beírtam, pontosan itt: -link-
Köszi...
17 évvel ezelőtt
Hogy haladsz fizi Úr? Apuval már nagyon várjuk hogy mit hozol össze ismét happy, ha eddig tart abból csak jó sülhet ki, előre is köszönöm.
17 évvel ezelőtt
Szia Fizi!

Már Február 4.-én kérdeztem hogy tudnál-e valahogy összehozni 1 méhészetes theme-t de eddig nemnagyon jött semmi válasz, pedig nagyon jó lett volna. Ennek már lassan 3 hónapja.
Most is megszeretném kérdezni hogy még mindig csinálod vagy már el is felejtetted? A F1-es theme-t amit kértek azt február 12.én kérték és én előbb kértem ezt, nekik azt írtad hogy szépen sorjában, hát az enyém előbb volt grin de semmi probléma, de már várjuk a theme-t hogy végre készen legyen.

Köszi szépen, Tomikaa.
17 évvel ezelőtt
Az a helyzet, hogy ahhoz találtam megfelelő grafikát, így könnyebb volt megcsinálni. A tiedhez is mostmár találtam egy megfelelő grafikai részeket (grafikában nem vagyok a legjobb), ráadásul még méhes képeket sem nagyon találtam. De a tied lesz a következő, igérem. Persze nem tudom, majd fog-e tetszeni.
17 évvel ezelőtt
Hát a színösszeállítás legyen kész az egész oldalon, a logót majd én megcsinálom ha neked nincs kedved, deha te összedobsz valamilyent és tetszik nekem az is jó. Csak addig nem szeretném kirakni az oldalunkat, mert már meg is van rendelve a tárhely is ezsiasmeheszet.hu néven, csak még nem elérhető, mert nem raktam fel semmit, mert a theme-t várom happy
A méhes képekről csak annyit hogy nekünk annyi van kép hogy csak na, mert hát ugyebár ha van méhészetünk nem nehéz lekattintani pár képet róluk. Ha gondolod összeválogatok néhányat és feltölthetem valahová, csak szólj.
Üdv.: Tomikaa
16 évvel ezelőtt


Az a helyzet, hogy ahhoz találtam megfelelő grafikát, így könnyebb volt megcsinálni. A tiedhez is mostmár találtam egy megfelelő grafikai részeket (grafikában nem vagyok a legjobb), ráadásul még méhes képeket sem nagyon találtam. De a tied lesz a következő, igérem. Persze nem tudom, majd fog-e tetszeni.

fizi

Kedves Fizi.

Ennek már 3 hónapja lassan és mégmindig semmi, inkább csináltál egy Quake-es theme-t.
Mikorra várható belőle valami?
Azóta már csináltam magamnak egy domain-t és el is készítettem már a honlapot, már csak 1 külsőre vár.
Az oldal címe:

-link- (kell a www)

Várom mihamarabbi válaszod.
Moderátorok: fizi