e107 Styles

Fórumok

Help pls

16 évvel ezelőtt
Köszönöm, akkor abban segítsetek hogy hogy tudok egy magyar e107 fórumot használni? Vagy azt nem lehet?
16 évvel ezelőtt
Feltelepíted a rendszert és aktiválod a fórumot.
16 évvel ezelőtt
Köszönöm szépen Fizi. Megoldottam, az volt a baj hogy egy régebbi verzió számú e107 volt feltelepítve. Most korrigáltam és müködik.
THX, sziasztok
16 évvel ezelőtt
sziasztok tud nekem valaki segiteni a LGSL shows live game server hogy kell meg csinálni h. menjen, és amit letöltöttem angolul van a readme.txt fáj és nem tok angolul h. kell ezt a pugin-t meg még az a kérése h. a feltöltés hogy kell modositani h. fel töltse a fájlokat aztán letudjam tölteni
16 évvel ezelőtt
Tegyél beke magyar nyelvi file-t is, kell a működéshez. Lehet azonos tartalommal is.
16 évvel ezelőtt
2008. May 04. Sun, 23:01
fizi nincs végig néztem és nem tom mit kell át irni adok 1 linket ahonnan letöltöttem -link- innen leszedtem de itt is angolul irta de nincs 1 hun felirat sem meg h. álitsam be a feltöltés cuccot mit irjak át h. minden fájt fel tudjon tölteni. És nem akkarom h. a cuccot erontsam a server keresőt
15 évvel ezelőtt
Hello Fizi!

Elsősorban hozzád fordulok, és azért hozzád mert anno, tudom rég volt már, de Te raktál fel, vagy a te eDynamic menü-ről szóló írásodat rakták ki az e107hungary.org-ra. Nem tudom, hogy Te próbáltad e a plugint, vagy csak a leírást készítetted e, de minden esetre a szóban forgó pluginnel kapcsolatban lenne szükségem egy kis HELP-re. CoffeCup-al kísérleti jelleggel összedobtam gyorsan egy menüt, de az a helyzet, hogy nem jelenik meg az oldalon ahová beillesztettem. Mondhatnám, hogy működik is meg nem is, mert az oldalsávba kikerül egy része a menünek és ez a rész a háttér, aminek a méretét és színét a generált HTML kód segítségével tudom is módosítani, de maga menü nincs sehol. Próbálkoztam már mindenféle dologgal ami eszembe jutott de nem jártam sikerrel. Annyi észrevételem van még, hogy a leírtak, mármint ami a pluginbeállításokra vonatkozik akkor igaz, ha az "Other Menu" opciót választjuk. Igaz van még ott egy "Full DHTML" opció és más is de azt nem igazán vágom, hogy hogy kell használni, mit hová kell másolni és mire nevezni, hivatkozni, hogy kezelni tudja a plugin a costum menünket.
Segítségedre számítok és előre is köszönöm!
15 évvel ezelőtt
ki tud nekem segiteni hogy tom a filekezelőbe h. tom ugy aktiválni h. mindenfajta pl képek jpg png gif..... és egyébb fájlok mondjuk smf . hogy tudnám beálitani h. mindent tudjon kezelni de igy van az avatáral hogy tudnám ugy h. mentse is és ne törölje le
Moderátorok: fizi