e107 Styles

Fórumok

Help !

16 évvel ezelőtt
de tényleg szted mér lehet? beillesztek 1 scriptet és nem jeleníti meg? PLS...PLS...PLS...
16 évvel ezelőtt
Nem véletlenül írtam, a vicces választ. Mivel semmi konkrétumot nem írtál, így nincs mire válaszolni.
Te is beláthatod, ha nem írod le mit és hová, hogyan, akkor a lehetséges variánsok eredménye végtelen. happy
16 évvel ezelőtt
2007. Jul 07. Sat, 10:53
nah jó 3× megpróbálom happy)

mondjuk a saját menü/oldal -ba csinállok egy oldalt és beillesztek egy ilyen scriptet, hogy:

<object width="425" height="350" id="flvplayer"><param name="movie" value="http://videobomb.hu/player/vc_o.swf?vID=277f80cbb2" /><param name="menu" value="false" /><embed src="http://videobomb.hu/player/vc_o.swf?vID=277f80cbb2" width="425" height="350" name="flvplayer" type="application/x-shockwave-flash" /></object>

és nem jelenik meg csak a kódot pedig a videót kéne!

Na remélem ez már jobb volt happy
16 évvel ezelőtt
A főoldalon a GYIK-ben megtalálhatod, hogyan kell saját oldalt csinálni és hogyan kell flash-t beilleszteni egy oldalba. Ha nem megy szólj.
16 évvel ezelőtt
2007. Aug 16. Thu, 13:47
Még egyszerűbb volt beillesztettem a menü/oldalba és megjelenítette a scriptet happy
u.i.: Jó az Avatarod winky
16 évvel ezelőtt


A főoldalon a GYIK-ben megtalálhatod, hogyan kell saját oldalt csinálni és hogyan kell flash-t beilleszteni egy oldalba. Ha nem megy szólj.

fizi

Hello fizi

amit írtál hogy GYik a főoldalon, akárhogy kerestem, nem találtam olyat hogy GYIK.
nekem csak ezek vannak mint menüpontok:
* Kezdőlap
* Letöltések
* Tagok
* Hír beküldése
* Kapcsolat
* Tartalom
* Linkek
* Fórum
Valami ötlet?
Üdv.: Tomikaa
16 évvel ezelőtt
A főoldal = e107hungary.org happy
16 évvel ezelőtt
2007. Aug 24. Fri, 18:28
Sziasztok!
Kezdő vagyok, de haladok, remélem.
Letöltöttem egy vendégkönyv plugint, fel is telepítettem, de nem tudom beállítani a nyelvet magyarra.
guestbook_v3.3.
Ha jól láttam a magyarítást fizi írta hozzá. Hogy állítsam be, hogy jó legyen. Előre is kösz a válaszokat és a segítséget.
16 évvel ezelőtt
Van egy problem.
az oldalamon (-link-), ahogy lehet látni pár helyet nincs ékezet. pl. Keres?s.
Pár adat:
e107
Verzió 0.7.8

Oldal Theme
sony_psp

Telepítés dátuma
kedd 24 április 2007 - 17:27:29


PHP verzió
5.2.3

Karakterkészlet
utf-8

PLS HELP!
Moderátorok: fizi