e107 Styles

Fórumok

segíts fizi!

13 évvel ezelőtt
fizi:
Mondtad hogy inkább ide írjak, mert ezelőtt tényleg rossz helyre írtam, és bocsánatot kérek. De most lenne egy kérdésem.
Mért írja nálam ki a Sportplus theme nél nem kevés helyen hogy LAN THEME (és akkor jönnek a számok)
A keresőnél, a hozzászólás mutató dolognál, és az összes hír allján, tetején ezt kell nézniük a weboldalam látogatóinak.
Szóval szeretnélek megkérni hogy segíts ebben a dologban.
Mondtál tegnap, vagy azelőtt róla nekem valamit, de szeretném ha ide leírnád hogy mit kell tegyek ez ügyben.
Köszönöm előre is!
13 évvel ezelőtt
Rosszul töltötted fel atheme-t. Nézd meg, hogy a szerveren a theme könyvtárában a nyelvi mappában létezik-e a Hungarian.php file (fontos, hogy nagybetűs legyen).
13 évvel ezelőtt
Fizi!
Nem tudom jelenleg kifejezni köszönetemet.
Ezelőtt nagyon sok weboldalammal ez volt a probléma amiért sokat szenvedtem már. =D
13 évvel ezelőtt
Egy kérdés:
Mit kell tennem akkor ha az oldalt beállítottam karbantartásra, és kijelentkeztem?

- Már csak azért is, mert most nem tudok visszajelentkezni °-°
13 évvel ezelőtt
Közvetlenül lépj be az admin felületre: teoldalad/e107_admin/admin.php
13 évvel ezelőtt
Fizi! Én szeretnék egy CSS menüt az oldalamra.
Ha itt létrehozok egyet, és letöltöm akkor nem tudom hova feltölteni: -link-
Jó lenne tudni, mert szeretnék egy egész kis érdekes menüt kreálni, méghozzá nem bal, vagy jobb oldalra, hanem középre egy lapra, de nem fog valami hülyén kinézni, mert már egész jól kigondoltam meg minden. A baj csak hogy a menü nincs meg :S
Esetleg ha lehet e107 pluginnel, vagy valamivel hasonló (vagy jobb) menüt csinálni akkor jól esne ha tudnál ajánlani.
Köszönöm ha tudsz ebben a témában segíteni.
12 évvel ezelőtt
Szia Fizi!

abban szeretném a segítségedet kérni,hogy feltettem egy témát FTP-n és ha beállítom az oldal témájának,akkor nem tölti be az oldalt,csak nagy fehérség.
Erről a témáról van szó:
-link-

Előre is köszi a segítséget!
12 évvel ezelőtt
Kicsomagoltad és úgy töltötted fel? Megjelenik a theme választó részben? Az e107 themes mappára 777 a jogosultság? A többi theme-vel rendesen bejön az oldal? A legutolsó pedig, hogy hibás a theme.
12 évvel ezelőtt
Az előnézeti kiskép bejön,de mikor rá akarok menni,hogy mutassa milyen lenne az oldal,akkor ugyanaz a fehér képernyő,sajnos...Más oldalon láttam ezt a témát,és az én oldalamon minden más téma hibátlanul működik.Esetleg rátudnál nekem erre nézni,hogy mi lehet a hiba? Páran azt mondták,hogy valószínű a theme.php vagy a css fájlban van valami.Tudnál segíteni? Fontos lenne az oldalamhoz.
Moderátorok: fizi