e107 Styles

Fórumok

segíts fizi!

13 évvel ezelőtt


csá fizi kérdésem lenne van nekem egy ilyen cod2 téma ami flash is bele van épitve csak igaz ez végig csak html és ugy van össze hozva csak nem tom h. kéne h. e107 optimális legyen de lenne még 1 kérdésem h. kell csinálni rainbow szinü menütetején a szöveges szinkod és vissza a sablonhoz ez több képből áll össze remélem meg lehet valahogy oldani.

NE TEGYÉL BE NAGY MÉRETŰ KÉPEKET, MERT SZÉTSZEDI AZ OLDALT!

Morpheus
Jó bocs gondoltam kissé nagy lesz csak nem tudtam szerkeszteni itt amugy meg mutatom 1 weboldalon milyen témát akkarok össze hozni -link- ezt akkarom 1 e107 témának megoldani csak fazonilag nem tom ezt a témát valahogy meg lehet oldani ?
13 évvel ezelőtt
Meg lehet oldani. Szerkeszteni kell egy theme.php és style.css file-t és belekódolni a megfelelő grafikákat, melyeket előbb szét kell vagdosni és úgy beilleszteni.
13 évvel ezelőtt
csá fizi halod olvasom ezt a Theme készítése HTML fájlból ez szép és jó csak amit én akkarok csinálni ebbe a cod 2 mappába ami van css fájlok nem sokat tartalmaz
ez ami a fő oldal nak a css tulajdonsága
a:link {
	color : #000000;
	text-decoration : none;
}

a:visited {
	color : #000000;
	text-decoration : none;
}

a:hover {
	color : #FFFFFF;
	text-decoration : underline;
}

a:active {
	color : #000000;
	text-decoration : none;
}



callofduty.css

a:link {
	color : #F6BC30;
	text-decoration : none;
}

a:visited {
	color : #F6BC30;
	text-decoration : none;
}

a:hover {
	color : #FFFFFF;
	text-decoration : underline;
}

a:active {
	color : #F6BC30;
	text-decoration : none;
}

szerintem majdnem egy forma a 2 kodolás ugy láttom csak a style.css fájt nem találom hol tudom megoldani h. jó legyen
13 évvel ezelőtt
A stílus elemek a html kódokban vannak, ezért nem látod a stílus file-ben. Ha külön akarod, akkor ki kell szedni a html-ből és beletenni a style.css file-be.
13 évvel ezelőtt
Csá fizi lenne 1 kérdésem a MSQL lel kapcsolatos

hogy tudnám megoldani hogy a régi fel használokat az uj verzióra fel tegyem mert ami volt az mind fullosan lementettem a banlistától a user... ig mindent azt 42 alkalmazást 1 sql be meg még 1x xml be és ha vissza akkarom rakni akkor azt irja ki hibás a sql lehet h. a régi verzió véget ami fent volt rajta és az nem engedi fel tenni vagy h. kell külön szedni h. menjen is meg feltudjam dobni az oldalamra

Üdv Morpheus
13 évvel ezelőtt
Ha jól mentetted le az adatbázist, akkor a feltöltés sem lehet rossz. Az lehet esetleg a probléma, hogy a szerveren feltöltési korlát van. Ebben az esetben fel kell darabolni az adatbázis file-t és úgy feltölteni darabonként.
13 évvel ezelőtt
fizi ebbe az e107 tes forumba h. lehet csinálni olyat h a vendégek ne nyissanak új témát de még is csak írhassanak bele és a tagok tudjanak új témát nyitni
hogy lehet meg szabni h. ki nyithat Új témát az oldalon vagy egyéb és csak a hozzá szólást tudjanak írni a témához mert ha át kell írni az egész forum php-t abba nem bonyolódok bele mert nem akkarom el rontani mert akkor kezdhetem elöröl telepiteni a forumot
13 évvel ezelőtt
Kérdezz rá az e107hungary.org oldalon, azt hiszem valaki csinált ilyet.
Alapból nem lehet.
13 évvel ezelőtt
Szia Fizi!
A Basketball témát szeretném használni. Most még csak localhoston probálgatom az adatmentést...
Az lenne a problémám, hogy mindenhol jó a betűk megjelenitése egyedül a dátumnál irkál még mindig ? jeleket. Ezt hol tudnám megválltoztatni.

1300477413 2870 FT735 Oldal
13 évvel ezelőtt
Localhost probléma, ha feltöltöd akkor utána jólesz winky
Moderátorok: fizi