e107 Styles

Fórumok

segíts fizi!

14 évvel ezelőtt
Áh valami nem oké a francba:S
14 évvel ezelőtt
Fizi nincs valami ötleted amivel megtudom csinálni már le cseréltem a nyelvi csumagra mindent és nem jó nem tudja valaki mi lehet a hiba?
14 évvel ezelőtt
Mit cseréltél le??? A theme tartalmazza a hozzá szükséges nyelvi file-t, ezt nem találja a theme, ezért jelennek meg a nyelvi kiírások a szöveg helyett. Nézd meg létezik-e a theme mappájában a nyelvi file és nem alakította-e át a kezdőbetűket a feltöltő program (ált. ha úgy van beállítva, akkor a totalcomm ezt csinálja).
Biztos, hogy ez a hiba, figyelmesen nézd át.
14 évvel ezelőtt
Bármit probálok nem jó semmi se.Ha van időd létszives leírod nekem hogy mit csináljak mer nem vagyok profi!
14 évvel ezelőtt
Már nem kell meg oldottam de azért köszi!!
14 évvel ezelőtt
De lenne egy kérdésem!Hogy a [Sitelinks]-nek a betű tipusát nem tudom-e álitani??
14 évvel ezelőtt
De tudod. Nézd meg hogy a befoglaló tagban milyen meghívást kap (id='név' vagy class='név'), és keresd meg ugyanazt a nevet a css fájlban.
14 évvel ezelőtt
2010. Jan 17. Sun, 20:01
Szia Fizi!

A coolblack themet alakítgatom itthon, de nem tudok rájönni, hogy a hátteret hol lehet átállítani. Láttam itt ugyan ezt a kérdést, és a választ is, de arra én is rájöttem. A kérdés inkább az, hogy a jobb és a bal oldalon a két szélső sávot mivel tudom átszínezni. Mármint az egész lap hátterét, nem csak a menü és a hírek hátteret Ehhez nem találok semmit.

Segítséged előre is köszönöm.
14 évvel ezelőtt
Itt:
#page { width: 960px; margin: 0 auto; padding: 20px 5px; background: #FFFFFF; }
14 évvel ezelőtt
[quote]
Itt:
#page { width: 960px; margin: 0 auto; padding: 20px 5px; background: #FFFFFF; }
[/quote1263757107]
Köszi!

Ezt én is megtaláltam de nálam két oldalt még mindig marad egy fehér sáv. Azokat szeretném színezni.
Itt egy kép. A feketével összefirkált sávokat szeretném színezni.
Moderátorok: fizi