e107 Styles

Fórumok

segíts fizi!

14 évvel ezelőtt
Nincs meghatározva a fórumnál a theme.php file-ben az oda tartozó tartalomkinézet...
{SETSTYLE=akármi}
és ezt meg kell határoznod az alábbi részben:
//        [tablestyle]
function tablestyle($caption, $text, $mode){
        global $style;
                        
        if($style == "akármi"){
           echo "
               <div class='spacer'> 
                    <div class='bármi'>	                                           
                        <h2>{$caption}</h2>                             
                        <div class='valami'>{$text}</div>              
                    </div>
                </div>                                                  
              ";
           ........stb.
Plusz ezeknek stílus meghatározásokat is kell adni a style.css file-ben.
14 évvel ezelőtt
2010. Feb 13. Sat, 08:29
Aranyember vagy Fizi!!! grin
Sikerült megoldani.
Csak a {SETSTYLE=akármit} kellett meghatározni, mert a leirtakat megcsináltam előre.
Nagyon köszönjük. grin
És még gratulálok a fantasztikus témáidhoz. Ezeknél jobbat és szebbet, sehol nem találtunk volna. happy
14 évvel ezelőtt
Örülök, hogy segíthettem. happy
14 évvel ezelőtt
Hali, nekem lenne egy olyan kérdésem, hogy ha van egy témám és annak a főmenüje az oldalsávban van, akkor hogy lehetne átrakni a header alá? Már az is nagy segítség lenne ha megtudnám hol kell keresni ^^;
14 évvel ezelőtt
Legjobb, ha letöltesz egy theme-t, ahol vízszintes menü van. A theme-dben keresd meg a menüterületet, ahol a függőleges menü van. A style.css file-ben pedig megtalálhatod a stílus elemeket, melyekkel meg lett határozva.
14 évvel ezelőtt
csá fizi a usersettings.php baz avatár résznél hogy tudom meg oldani hogy ha gombra rá kattintok all linkeket is belehesen tenni és hasonló mint a 1 button gomb amit társitani tudok a meg felelö mappához
14 évvel ezelőtt
Segítenék, de nem értem igazából, mit szeretnél.
14 évvel ezelőtt


Segítenék, de nem értem igazából, mit szeretnél.

fizi
Úgy gondoltam fizi h. van a ebbe az e107 be az a beálitás ott van a avatár kiválasztó gomb na azt akkarom úgy modósitani hogy a 3 könyvtárat lássa és ne a ami ezen a képen van nem igy akkarom látni hanem olyan mint 1 könyvtár szerkezettet ami elehet irányitani a \e107_images\avatars\avatar1\és itt lenne a képek és ebből lenne még 2 ilyen
13 évvel ezelőtt
Szia Fizi!

lenne egy nagy kérésem ez az én oldalam:
Oldalam

és szeretnék középre egy új keretet mert ez szerintem egy kicsit elüt, de én nem tudom megcsinálni, mivel nem nagyon értek hozzá nem tudnál segíteni nekem?
olyan jó az ízlésed:D

egy kicsit vékonyabb meg más mintázatú,alakú keret kéne.

két keret van

1.
Top: 586 x 19
Middle:586 x 97
bottom:586 x 19

2.
Top:776 x 19
middle:776 x 97
bottom:776 x 19

ha nagyon szépen megkérnélek egy nyugodt órádba nem csinálnál nekem a témához illő keretet?

Rá ér nem rögtön kell
Természetesen az se baj ha nem válalod
13 évvel ezelőtt
2010. Jul 01. Thu, 20:58
csá fizi kérdésem lenne van nekem egy ilyen cod2 téma ami flash is bele van épitve csak igaz ez végig csak html és ugy van össze hozva csak nem tom h. kéne h. e107 optimális legyen de lenne még 1 kérdésem h. kell csinálni rainbow szinü menütetején a szöveges szinkod és vissza a sablonhoz ez több képből áll össze remélem meg lehet valahogy oldani.

NE TEGYÉL BE NAGY MÉRETŰ KÉPEKET, MERT SZÉTSZEDI AZ OLDALT!
Moderátorok: fizi