e107 Styles

Fórumok

HELP!

15 évvel ezelőtt
Az lenne a kérdésem , hogy hogyan tudom eltüntetni az oldal háttere előti fehér részt ami a menük és az oldal szövege alatt van. Oldalam: -link-
15 évvel ezelőtt
Itt vannak a hátterek a style.css file-ben:
/* content */
#contentLayout { overflow: hidden; width: 1000px; margin: 0 auto; padding: 0; background: #f3f7ef; }
#leftMenu { float: left; width: 210px; margin: 10px; padding: 0; text-align: left; background: #f3f7ef; }
#news { float:left; width: 540px; margin: 20px 0; padding: 0; text-align: left; background: #f3f7ef; }
#rightMenu { float: left; width: 210px; margin: 10px; padding: 0; text-align: left; background: #f3f7ef; }
14 évvel ezelőtt
2009. Dec 21. Mon, 08:40
valaki nekem azt árulja el nekem h. mivel érdemes át desingelni az oldalt mert találtam 1 jó karácsonyi témát de az 1 gyik e107 tes a christmas-gift sablonnálhogylehet két sáv részt modositani a méretüket a2 függöleges résznél középüt mert modositottam a képet és a hátta mögött van az új sáv rész meg felül ahol vana header fáj a sablonba hogy lehet alá bigyesztenni 1 menüsávot + ahoz képet

Kép

na én 1 ilyent akkarok meg tervezni magamnak a képek minden meg van
14 évvel ezelőtt
Sajnos ezt csak manuálisan tudod megszerkeszteni és vmilyen grafikai programmal átdesignelni.
14 évvel ezelőtt
akkor a szürke menü sáv részt h. lehet más legyen a háttere? a jobb oldal sávba
14 évvel ezelőtt
Ha figyelmesen megnézed a style.css file-t, egyértelműen látszik:
#leftMenu { width: 209px; background:#f0f0f0; text-align:left; }
14 évvel ezelőtt
fizi hallod tudsz segiteni az e107 avatár résznél hogy lehet modositani a usersettings.php hogy legyen 1 lenyilo része ahol látja a 3 könyvtárt amibe vannak a képek?
Moderátorok: fizi