e107 Styles

Fórumok

Help !

15 évvel ezelőtt
2008. Jun 17. Tue, 15:06
kösz happy
ha kész lesz az oldalam ki rakom a bannered ::)

és a footert hogyan tudnám szerkeszteni?

( a támogatott böngészők és a san andreas-os kép se kell )
15 évvel ezelőtt
A theme.php file-ben a footer részből kell kivenni.
15 évvel ezelőtt
-link-

valami ilyesmit műveltem a footerrrel. (siker!)
de headerből sehogy sem tudoom kiszedni felülről az oldal címét sad
és hogy lehetne megoldani hogy a háttér a téglás minta alatt ne ismétlődjön továbbá hogy alul se legyen oldalracsúszka.
tudna valaki segíteni ?
15 évvel ezelőtt
Sziasztok!
Sajnos egy olyan problémába ütköztem amit egyedül nem tudok elháritani és remélem ti tudtok nekem segiteni.
Szóval a főóldalon a hirek megjelenés és a szerkesztésel volna a problémám. Ha a szerkesztőbe beállitom a szöveg méretet és ugy irom meg a hirt majd az előnézetbe megnézem akkor ott jó majd amikor beküldöm és megjelenik a főoldalon akkor ott más betünagyságal és nem találom hogy ezt hol tudnám beállitani. Létszi ha tudtok segitsetek.
Előre is köszi!!
15 évvel ezelőtt
A style.css file-ben ne add meg a hírek szövegtörzsének betűnagyságát, talán úgy jó lesz. Vagy átírhatod más betűnagyságra a style.css file-ben, ha nem fogadja el a szerkesztő által beírt betűnagyságot.
15 évvel ezelőtt
Köszönöm a választ! De hol találom meg a style.css file-ben a hírek szövegtörzsének betűnagyságát? Bocsi, hogy h...e kérdést teszek fel de nem tudom, hogy melyik az.
Belinkelem a css-filet. Létszi csak néz rá és mond meg, hogy melyik az. Előre is köszönöm a fáradságod!!
-link-
15 évvel ezelőtt
felülről kitudtam szedni az oldal címét (siker!)
Most az lenne a kérdésem hogy tudnék a footerben egy vissza a tetejére gombot csinálni?
15 évvel ezelőtt
hogyan tudom lecserélni az oldal favicon-ját?
15 évvel ezelőtt
még a héten tudnátok válaszolni pls?
Moderátorok: fizi