e107 Styles

Fórumok

Help !

16 évvel ezelőtt
Sziasztok!
A BLACKv2 témát használom -link-
A gond az, hogy egyes dolgokat, plugineket nem olyan elérési úttal próbál elérni mint ahogyan az egy gyári téma teszi, pl. -link- helyes és működő elérési utat a köv. képpen akarja elérni: -link- Mit és hogyan kellene átírni, hogy az alap témához hasonlóan próbálja meg elérni a különböző dolgokat? A téma tartalmaz egy ul.sc filet ahol lehet, hogy erre vonatkozó dolgok vannak pl.:
if(!preg_match("#(http:|mailto:|ftp:)#",$link_url)){ $link_url = e_BASE.$link_url; }
if(strpos($link_url, "e107_plugins") !== FALSE){ $link_url = e_BASE.$link_url; }
if(strpos($link_url, e_PAGE) !== FALSE){ $ulclass = 'onpage'; define("LINKPARENT" , $link_id); } else { $ulclass = 'offpage'; }
if(eregi('forum.php', $link_url)){
if(eregi('forum_viewforum', e_PAGE) || eregi('forum_viewtopic', e_PAGE)){
$ulclass = 'onpage';
define("LINKPARENT" , $link_id);

Persze, lehet, hogy ez nem az, sajnos annyira nem értke hozzá.
Továbbá, módosítani szeretném a témához tartozó menü gombjait. Csináltam új gombokat, de hiába írom felül az eredetieket az általam készítettel, nem változik, amit érdekesnek találok, mert 2 helyen találtam a témában a gombhoz tartozó garafiku elemeket, amit mint említettem felül is írtam, de érdekes módon még mindíg az eredetit jeleníti meg, de honnan, és hogyan tegyem működőképessé a saját gombjaimat. Az internetes temp könyvtárat természetesen már töröltem és amin eddig változtattam minden megváltozott csak ez nem.
Érdekes ez a téma, vagy Theme mert pl. a hozzátartozó style.css, theme.html, theme.php fileok nem tartalmaznak semmit egyedül a már említett ul.sc na és az ugyn itt lévő forum_icons_template.php és comment_template.php fileok.
15 évvel ezelőtt
ki tud nekem segiteni hogy tom a filekezelőbe h. tom ugy aktiválni h. mindenfajta pl képek jpg png gif..... és egyébb fájlok mondjuk smf . hogy tudnám beálitani h. mindent tudjon kezelni de igy van az avatáral hogy tudnám ugy h. mentse is és ne törölje le
15 évvel ezelőtt
Hali tud valaki mondani egy oldalt ahonnant le lehet tölteni e107 re vissza számáláó plugint? sürgőben kellene
köszike
15 évvel ezelőtt
Morpheus: Van a filetypes.php file, annak a tartalmát kell megváltoztatni és a megfelelő file kiterjesztést beleírni.
15 évvel ezelőtt


Morpheus: Van a filetypes.php file, annak a tartalmát kell megváltoztatni és a megfelelő file kiterjesztést beleírni.

fizi
filetypes_.php ln ilyent találtam akkor a _<== ezt az alsó jelet töröljem ki és akkor menni fog mi
15 évvel ezelőtt
2008. Jun 03. Tue, 15:12
fizi tudsz nekem segiteni 1 robotot akkarok beteni a kezdő lapba mármint ahol a hirek van és ahol az a citrom kép van annak a helyére szeretném betenni 1 olyant ami a java progi elindul ilyen robot szriptek igaz h. ez 1 grafikus cset robot de 1 olyan rendszer kéne amivel fel tom tenni és akkor rakom ki a robotot amikor akkarom és teszek be 1 másikat
mert probáltam ilyen 1x sriptet de nem tom elinditani
15 évvel ezelőtt
Hello!
a gta 4 -es theme az e107 meily verziójához való?
és az előnézeti képen láttam hogy felül a sarokban van valami olyasmi mint itt (fül) azt el lehet onnan tüntetni?
15 évvel ezelőtt
A v0.7.x-hez.
A kis fül csak az előnézeti képen van happy ( mivel a képernyőképet az oldalamról készítettem), a theme-ben nincs benne, az oldalhoz tartozik.
Theme feltöltése, kicsomagolás után FTP-vel.
Moderátorok: fizi