e107 Styles

Fórumok

Help !

15 évvel ezelőtt
Hát a favicon.ico-t megkeresed a weboldalad főkönyvtárba és azt lecseréled! Az az amit feltöltesz annak is ugyan ez legyen a neve.: favicon.ico
Ikonok létrehozására számtalan program kínál lehetőséget.
Pl.: Icon Empire cég IconoMaker programja:
-link-
Remélem tudtam segiteni!
15 évvel ezelőtt
2008. Jun 21. Sat, 15:19


Hát a favicon.ico-t megkeresed a weboldalad főkönyvtárba és azt lecseréled! Az az amit feltöltesz annak is ugyan ez legyen a neve.: favicon.ico
Ikonok létrehozására számtalan program kínál lehetőséget.
Pl.: Icon Empire cég IconoMaker programja:
-link-
Remélem tudtam segiteni!

kössz, ezt már én is megcsináltam , de nem akarta átváltani...:(

De töröltem a cookik-at és kész!

Hogyan tudnám kereső optimalizálni az oldalamat?
15 évvel ezelőtt
Hát az alap, hogy ha valamit modosit az ember a weblapján akkor törli a cookik-at!

Hogyan tudnám kereső optimalizálni az oldalamat?
Ez egy jó kérdés sajna nem tudok segiten. De adok egy tanácsot. Regizd be az oldalad sok ingyenes toplistára meg olyan oldalakra amik témája megegyezik a te weblapodéval!
Én igy szoktam és müködik!
15 évvel ezelőtt
Csak régebben volt egy két könyvjelzőm (yahoo google, msn shearch) hogy beírtam a linket és regisztrálta magát az oldalra asszem.na mind1, majd még körülnézek...:(
15 évvel ezelőtt
sziasztok tudd nekem seginteni keresek 1 pont rendszert ami a forum üzi fal stb... re tudom a pontot és én álintom be menyi pontott kapjon meg hogy kell megoldani h. a leg frisseb letöltést kijeleze menüből angolosan az migy mi a pontos neve
15 évvel ezelőtt
2008. Jun 30. Mon, 10:18
Hali!

Kéne kis help. (több dologban is)

Van egy 4 oszlopos theme, ahol azt szeretném beállítani, hogy az első oszlop 120px legyen a 2. tartalom automatikusan nőjön a felbontáshoz igazodva. A 3. és 4. szintén 120px legyen.
Beállítottam az td szélességeket 120px-re a másodiknál nem állítottam semmit.
Az a gond, hogy néha jól jeleníti meg (megadott adatok alapján 120, x 120,120), néha meg nem.
Egyáltalán kivitelezhető ez ilyen formában? Vagy tegyek le róla?

A másik problémám, hogy a theme-be szeretnék belerakni egy menüt. Erre meg is találtam valahol a scriptet, ami működik is. Annyi a problémám vele, hogy a menüt kerettel együtt jeleníti meg. Lehetséges, hogy azt valahogy elhagyja az ember?

(Firefox-ra próbálom optimalizálni az oldalt. Explorernél sajna a keretetk töredezettek, s el vannak csuszva. Esetleg tud valami megoldást arra, hogy IE alatt is normálisan megjelenjen?)

És mégegy dolog lenne. Hogy lehet belerakni az oldalra egy olyan flasht ami ennek az oldalnaka jobb felső sarkában van? Ahogy néztem nem a themben van bennt. Ez valami plugin?

Elöre is köszi a válaszokat happy
15 évvel ezelőtt
hát szerintem felejtsd el a firefox 6-t, egy nagy xar, és szinte már senki se használja happy
15 évvel ezelőtt
firefox 6?
Én firefox 3-at használok. S ahigy észrevettem ez már jól jeleníti meg az oldalt, de sajna a régebbi verzióknál nem teljesen jó az oldal elrendezése. Mámint a 120px ...px 120px 120px)
IE alatt meg nincsenek meg teljesen a keretek. :S
15 évvel ezelőtt
2008. Jul 07. Mon, 18:37
Olvasd el ezt, segíteni fog!
-link-
Moderátorok: fizi