World of Warcraft theme
worldofwarcraft_.jpg
World of Warcraft theme
fizi fizi 2008. jún. 16.    7    2,766

Azt hiszem, már előző év novembere óta tervezem, hogy készítek egy wow-os theme-t.
Azt hiszem, már előző év novembere óta tervezem, hogy készítek egy wow-os theme-t. Sokak unszolására belefogtam és végre meg is valósítottam az elkészítését. A theme 3 oszlopos fix szélességgel. Előző theme-knél néhányan jelezték, hogy elcsúszik az elrendezés. Ha ilyet tapasztaltok, írjatok a fórumba, de jelezzétek, milyen felbontást és milyen böngészőt használtok.
Az értékeléshez be kell jelentkezned.
3.5/5 : 11 szavazat
Nincs