2007. szept. 08.
9
1,689
2007. aug. 08.
0
1,848
Kedvet éreztem egy Sony Ericsson theme elkészítéséhez, így belevettettem magam.
2007. aug. 06.
0
1,695
Elkészítettem egy theme-t "Tomikaa" kérésére, érdemben csak mostanában tudtam foglalkozni vele, igaz már nagyon régen kérte.
2007. júl. 26.
0
1,906
Vannak páran, akik olyan néven regisztrálnak, amely név Önmagát minősíti és nem felel meg az Én erkölcsi normáimnak.
2007. júl. 13.
0
1,659













